İstoç tesisatçı , tıkanıklık açma ve kanal görüntüleme hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir. Kanal açma makineleri ile kırmadan tıkalı gider açılır.

İstoç su tesisatçısı firmamız, bu sektörde öncü çalışmaları ile İstanbul’da çok sayıda ev ve iş yerlerine hizmet vererek, oluşabilecek lavabo ve klozet tıkanıklıkları, çeşitli su sızıntıları, su kaçakları, musluk sorunları, giderlerin yada boruların yeteri kadar verimli çalışmaması, bakım ve onarım işlemleri dahil çok amaçlı kaliteli tesisat hizmeti veren firmalardan bir tanesiyiz. Bu sektörde uzun senelerdir var olmamız ve geçmişten elde ettiğimizi deneyimler ışığında, oluşabilecek tüm sorunlara hazırlıklı ve deneyimli olan personelimiz ile bir telefon araması kadar yakınınızda olduğunuzu eklemek istiyoruz. İstoç tesisatçı olarak, bugün musluk kireçleri sebebi ile tıkanması konusunda bazı bilgiler vermek istiyoruz.

Kanalizasyon Açma

Şebeke sularında bir miktar klor vardır ve zamanla musluklarınızda kireç oluşturarak tıkanmalara sebep olabilir. Ev ve iş yerlerinde kullanımınızı engelleyici ve suyun akma kalitesindeki bozukluklar ile gündelik işlerinizi tamamlamakta güçlük çekebilirsiniz. Musluğunuzun su akan bölümü yani filtre adı verilen bölümün sökülmesi ilk aşama olabilir. Kanalizasyon açma pratik bir yöntemi bu aşamada yazmak istiyoruz. Kullanmadığınız bir diş fırçası bulun ve suyu bir miktar açın. Akan suyun altına filtreyi getirin ve diş fırçası ile fırçalayın. Bu şekilde bir miktar temizlemiş olacaksınız. Üzerinde oluşan tortuların filtreden ayrılması ile gözeneklerden daha rahat su geçebilir. Yeni bir filtre ile değiştirilmesi sonucunda sorun çözülebilir. Fakat halen sorun devam ediyorsa, ana sayaç sistemine filtre takılması önerilebilir. Yada borularınızın iç yapısında temiz suyun, bir miktar kirlenmesine sebep olacak oluşumlar yer alıyor olabilir. Bunun sizler tarafından tam olarak anlaşılması imkansızdır. İstoç tesisatçı arayarak bizlere ulaşmalı, adresinizi vermeli, kısa zamanda sizlere gelerek, öncelikle musluğunuzu, halen sorunun devam etmesi koşulunda ise tesisatınızı incelemek önemli olacaktır. Bildiğiniz gibi musluk modelleri çok sayıdadır ve yapılması gereken işlemlerin sıralaması değişebilir. Klasik ve modern ürünler arasında sizlerdeki hangisi ise ustalarımız buna göre adımları atacak ve gün bitmeden, genelde birkaç saatte tamamlanacak şekilde tüm işlemleri bitirecek hale getirebilir.

Temiz su içmek ve kullanmak herkesin doğal bir hakkıdır. Şehir şebekelerinden yada tesisatınızından kaynaklanan bu sorunların kalıcı olmaması için, bir takım bakım işlemleri şarttır. İstoç tesisatçı firmamız bunları tamamlayacak kabiliyette personeli ile her zaman yanınızdadır.

istoç tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93