Kağıthane petek temizliği yapan profesyonel tesisat servisiyiz kısaca yaptığımız işlemlerden bahsedelim. Temizlik için kimyasal kulanımı şart bunu Alman malı kombi max nano clean ile yapmaktayız. Kimysal tesisatı içine yerleşen kireç  tortu pas ve çamurlaşmayı toz haline getirirerek yerinden söker petek temizliği makinesi ile basınçla bunu tesisatın dışına atar. Böylelikte temizlik işlemi tamamlanmış olur.

Kağıthane petek temizliğinde yerden ısıtmalı sistemlere ait petekleri de tertemiz yaptığımızı biliyor musunuz? Pek çok firma bu alanda hizmet verebilir fakat hangisinde bu seneki konsepte ve teknolojiye uygun cihaz var ve kullandıkları kimyasalların kaliteli olup olmadığını biliyor musunuz?

Temizlenen peteklerde değişim nasıl olur?

Kağıthane petek temizleme ile bizde bu hizmeti aldığınızı düşünün ve yerden ısıtmalı yada normal duvara asılı olan radyatörleri tamamen temizlediğimizi ve içindeki atıkları bertaraf edilerek klozete gönderildiğini düşünelim. Etkiler sıcaklıkların eskiye nazaran %20 ve üzeri artması, eğer kombi kullanıyorsanız sıcaklık stabil olacağı için ayarlarda azaltmalara gitmeniz dolayısı ile doğal gaz faturasında gerileme söz konusu olacaktır. Isı izolasyonlu evde kalıyorsanız etkisi daha muazzam olabilir ve sıcak hava kolayca dışarı çıkamayacak ve kış soğukları ile asla savaşmayacaksınız demektir.

120 metrekare ev ne kadar zamanda temizlenir?

Kağıthane petek temizliğinde ortalama bir dairenin 100-140 metre kare olduğunu varsayarsak 2-3 saat gibi çalışma temposu olabilirken, bazen atıklar çok az peteklerde yer alır ve temizlik hızlıca gerçekleşebilir.

Peteklere neden önem vermeliyiz?

Kağıthane petek temizliğindeki ustalarımız özellikle kış aylarına girilmeden önce yapılan bakımın etkisi tüm Sonbahar, Kış ve İlkbahar dönemlerinde maksimum verim ve ısıdan en yüksek seviyede alınabileceğini söylüyorlar. Ayrıca çeşitli Kış hastalıklarına grip, nezle gibi en sık olan rahatsızlıklara yakalanma ihtimaliniz azalırken, kombilerde oluşabilecek peteklerden kaynaklı arızaları da azaltırsınız.

kağıthane petek temizliği

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93