Kağıthane tıkanıklık açma hizmetlerimiz arasında tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmetleri verilmektedir. Firmamız pro tesisatçı son teknolojiyi kullanarak Kağıthane bölgesine servis sunmaktadır.

Kağıthane tıkanıklık açma hizmetlerimizde sorumluluk sahibinde olmaya çalışıyoruz ve vazifemizi severek yapıyoruz. Kağıthane gider tıkanıklığı açma ekipleri olarak tuvalet , lavabo ve ana gider açma hizmeti sunuyoruz.

Giderden Su Geriveriyorsa Tıkanılık Vardır

Giderden suyun geri gelmesi veya yavaş gitmesi tıkanıklık olduğu anlamına gelmektedir. Bu yüzden budurumla karşı karşıya kaldıysanız fazla bekletmeden yardım alınız. Kağıthane tıkanıklık açma işlemlerimizde güler yüzlü hizmet ve kalifiyeli elemanlarımız ile tüm tesisat şikâyetleriniz minimum sürede çözülecektir. Sıcak ve soğuk su akışında kullandığımız bataryalarda günler, haftalar boyunca damlayan su seslerini duydukça bazen sinirleriniz yükselebilir. Bunun nedeni iç kısmındaki kireçlenme, bazı çamurlu ve kumlu maddeler ile tortu oluşumu, çapakların o haznede yoğunlaşması olabilir. Basit bir tıkanıklık olmasına rağmen, akan suyun sağlıksız oluşundan dolayı, hem batarya hem de o kısmı besleyen sistemleri analiz etmemizde büyük fayda vardır.

Kağıthane gider tıkanıklıklığı  açma müessesemizdeki çalışanlarımızın karşısına çok sayıda tesisat problemi çıktı ve zamanındaki tecrübeleri ile ne yapacağını çok iyi bilen bir ekip kurduk. Açma kapama sistemlerini döndürürken, bazen bir tur boşa döndüğünü fark ettiniz mi? Bazı zamanlar siz döndürseniz de su akışında değişim olmaz ve burada kireç ve pasa bağlı tıkanma olabileceğini öncelikle ekleyelim. Temizlenebilir mi? Elbette fakat parçalar kullanılamaz duruma gelmişse hemen değiştirebiliriz. Ayrıca diğer olasılıklar arasında mil kısmında sıkıntılarında olabileceğini dip not olarak ekleyelim. Küçük problemleri bile geniş kapsamlı ele alıyoruz ve prensiplere sahip, saha tecrübesi geniş olan uzmanlarımızı mutlaka problemler çıktıkça çağırınız. Kağıthane tıkanıklık açma hatlarımızı şimdi arayın ve problemi iletmenizden sonra isterseniz tahmini ne kadar zamanda çözüme ulaştırılabileceğini de sorabilirsiniz. Genelde 15 dakika ile birkaç saat aralığında çok sayıda problemi aşabiliyoruz.

kağıthane tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93