Kameralı sistemle tıkanıklık açma için bizi arayınız kamera ile tıkanıklığı açmak için eve gelen servis telefon numarası 0551 231 83 55 dir. Pro tesisatçı kanal açma ve kanal görüntüleme sistemleri kullanarak tıkanıklığı kısa sürede gidermektedir.

Tuvalet gideri açma işlemleri genelde tuvalet tıkanıklıkları açma işlemleriyle karıştırılmaktadır. Ev veya işyerlerinde kullanılan atık su pis gider boruları kullanıldıkça, zamanla kendiliğinden tıkanabilmektedir. Günümüzde her türlü atık su gideri ve tıkanıklık işlemleri çok kolay birer işlem haline gelmiştir. Bunda gelişen teknolojik gelişmelerin payı oldukça büyüktür. Su gider borusu açma işlemi için kameralı sistemle tıkanıklık açma ile görüşülüp sorun çözüme kavuşturulabilir.

Kamerayla atık su borusu gider açan tesisatçı

Gelişen teknolojik gelişmeler artık bu tarz işlemleri çok basit birer olay haline getirmiştir. Herhangi bir atık borusu tıkanıklıklarında hemen akla çeşitli karamsar sorular gelmektedir. Kaç fayans kırılacak? Fayanslarımla aynı renk fayansı tekrardan bulabilir miyim? Kaç günde çözülür? Diğer ev eşyalarıma, dolaplarıma zarar gelecek mi? Gelişen teknoloji bu tarz soruları boşa çıkarmaktadır. Çünkü artık atık su tıkanıklıkları olsun tuvalet tıkanıklıkları olsun, tespit işlemleri ve çözüm işlemleri çok basit birer işlem haline gelmiştir. Genelde kameralı sistemle tıkanıklık açma kişiler, bu işlemleri büyük bir titizlikle, hijyen kurallarına uygun bir biçimde yerine getirmektedirler. Bu ilgili profesyoneller genelde yaptıkları bu çözümleri garantili olarak yapmaktadırlar.
Peki, atık su gider boruları neden ve nasıl tıkanır? Gider boruları zamanla kullanıldıkça, boru içlerinde kireçlenmeler meydana gelmektedir. Bu kireçlenmeler zamanla büyüyüp su geçişini engelleyecek hale gelmektedirler. Kullanılan tuvalet kâğıtları, koku giderici parçaları, ıslak mendiller bu kireçlenmeye takılmakta ve gider borularınızı tıkamaktadır. Bunun yanı sıra bir alt yapı sorunu olarak eğimsizliktir. Gider borularına genelde %1 eğim verilmektedir. Bu koşul sağlanmıyorsa ne yazık ki tıkanma kaçınılmaz olmaktadır. Bu problem zamanla meydana gelmekle beraber, ilk zamanlarda kireç veya yabancı madde bulunmadığı için sorun görülmemektedir.

Suyun gittiğini düşünebilirsiniz ama içerisine atılan ıslak mendil, peçete gibi maddeler ana boruya ulaşmadığı için tıkanıklığa sebebiyet vermektedirler. Bazı durumlarda ise toprak altından giden gider borularının üstüne yapılan ağırlıktan ötürü, boru üstüne çökmeler oluşabilmektedir. Böyle durumlarda gider boruları kazılıp veya kırılıp yeni bir hat çekilmesi gerekir. Gider borusu tıkanıklığı tespit edildiği zaman bir an önce kameralı sistemle tıkanıklık açma profesyonel çağırılarak sorun çözülmelidir.

kameralı sistemle tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93