Kameralı teknoloji ile bina içi gideri açma servisi ile büyük sorunları küçük zamanlarda tamamen yok edebiliyoruz. Doğru teşhis ve tıkanma yerinin bulunması sağlıklı sonuçların anahtarıdır. Bizim de şu anda aklınızda beliren ne kadar daire veya işletme türü atık sistemi varsa 20-30 metre gibi incelemeler yapabileceğimiz görüntüleme mekanizmalarımız ile atık yerleri bulunabilir.

Tıkanıklık açan tesisatçılar bölgeye en yakın yerler ile yerleri bulunan atıklara yönelik onların ilerletilmesi anlamında birbirinden farklı 30 cihaz başlığı kullanıyoruz. Bunlardan bazıları su püskürtme özelliğine sahip olan örneğin bulaşık makinesi gider kanalı tıkanması için İstanbul’da güvenilir bir teknik servis arıyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Bu teknik aynı zamanda lavabo ve banyo sistemleri içinde kusursuz temizliğin de anahtarı olacaktır. Genelde bu tür sistemlerde tıkama vazifesi göre bulaşık ve yemek artıklarıdır. Lavabo kanallarını da banyo ve tuvalette kullanımına göre sakal uzuvları, saç kalıntıları veya benzeri sistemler doldurabiliyor. Küçük kısmi rahatlamalar genelde market ürünleri ile olsa da sorunlarınızdan tam olarak kurtulmanız biraz hayal ürünü olabilir. Biz ise yarım saat gibi küçük bir zamanda kameralı teyit ile birlikte tüm sistemleri açabiliyoruz.

Alt katları lağım suyunun basması, damlatma yapması gibi problemler genelde bu atıkları büyümesi ve sisteme zarar vermesinden oluşur. Biz ise kanalizasyon atıkları temizlemede tadilat olmadan garanti süreleri ile sizlere hizmet üretmekteyiz. Bu nedenle sorunların daha büyük bir hale dönüşmesini kesinlikle beklemeyiniz.

Kameralı teknoloji ile bina içi gideri açma servisi

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93