Kartal tıkanıklık açma hizmeti veren firmamızda kanal açma robotları ile kırmadan tuvalet gideri , lavabo gideri ve ana gider tıkanıklarını açıyoruz. Pro tesisatçı servis hizmeti veren firmamızda gelişmiş tıkanıklık açma makineleri mevcuttur.

Kartal tıkanıklık açma servisi hizmetimize ilişkin bayi ağımızı genişlettik ve çok sayıda semtte, her iki yakada maksimum şekilde tesisat zararlarına “dur” demek istiyoruz.

Tıkanıklık Tespiti

Kartal tıkanıklık açma ustalarımız ile bilgisayar tespitinden yararlanarak ciddi sorunları bile çok geçmeden fark edebiliyoruz. Kanalların temizlenmesine ilişkin uzun seneler öncesine dayanan ve isminin helezon yay olduğu bir teknik vardır. Biraz eğilip, bükülmesi ve borular 180 derece gibi kavisli değil o bölgelerde biraz temizliği sağlayabiliyor. Atıkları borudan ayırıyor desek doğru bir telaffuz kullanırız. Fakat tesisatçılar o dönemlerde atığa ne oldu göremiyorlardı. Kullandığımız cihaz yine aynı tekniği esas alır fakat kamera olması uzun tesisat sistemlerinde bile derinlemesine araştırma yapabilmemiz ile özellikle lavabo, tuvalet ve bu türde atık suların döküldüğü boru sistemlerinde uygulanabilir ve verimi mutlaka alacaksınız.

Kartal tıkanıklık açma işleminde borularla alakalı montaj sorununa ilişkin hasarlı, dikkatsiz tesisatı yerleştirme, o bölgelerde kaçağın olması ve atık birikmesine elverişli kısımları görüntülü tespit edebiliyoruz. Özellikle Kış aylarında borular donabilir ve açılması biraz zaman alır. Cihaz ile buzları kırmak biraz kötü bir fikirdir. Ulaşılabilecek mesafede isek bazen elektrikli battaniye ile boruları ısıtmayı tercih edebiliyoruz. Bazen sıcak suyun oranlı şekilde dökülmesi ve biraz da zamanın ilerlemesi ile verim alabiliyoruz. Bir önceki paragrafta anlattığımız veya boru içi donmalar karşı problemlerde bizi arayınız. Kartal tuvalet tıkanıklığı açma hatlarımızı şu anda arayarak artık ödediğiniz servis ücretini en maksimum düzeyde geri alabilirsiniz.

kartal tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93