Kemerburgaz tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma , kanal açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine servisimiz mevcuttur.

Kemerburgaz Tıkalı Pimaç Açma Ustaları

Kemerburgaz tıkanıklık açma kanal açma ve kanal temizliği makine kullanarak tuvalet gideri açma işlemleri yapmaktadır. En belirgin özelliği arasında hasarsız kamera ile araştırma imkanı ve kanal içlerindeki atığa %100 temas ederek hareketliliğini sağlamasıdır. Kanalizasyon ve tuvalet gideri görüntüleme cihazları ile karşılaştığımız durumu en ince noktasına kadar inceleyebiliriz. Kemerburgaz tıkanıklık açma ile klozet WC açma, alafranga tuvalet taşmasını durdurabilecek tesisat firması, logar, kanalizasyon için makine kullanan firma gibi sayısız çalışmalarımız vardır. Bir, iki tane örnek verelim. Klozet kapağı açıldığı anda su yüksekliğinin arttığını mı fark ettiniz? Belki birkaç gün öncesinde kanala atılan çeşitli yabancı cisimler gider içinde takılmış olabilir. Islak mendil, kağıt havlu, kedi kumu, akvaryum taşı, temizlik suyunun tuvalete dökülmesi gibi sayısız örnek yer alabilir. Hemen kamera takılması ile bu türde cisimler mi yoksa atık tıkanması olan tuvalet problemi mi var inceleriz. Bilgileri alırız. Ardından ince işçilik gerekiyorsa yani atığın orta kısmının robot cihaz aparatı ile delinerek yani pimaş içinden yine hasarsız olarak yapılması gibi bir örnek çalışma mı yoksa helezon yay takılarak titreşim verilmesi ile devam edecek süreç mi gibi adımlara karar veririz. İşlem de çok uzun sürmemekle birlikte ilgili tuvalet sularının hızlıca çekilmesi yapılacaktır.

Kemerburgaz tıkanıklık açma ile tuvalette biriken suların kanalda ilerleyişi atıklardaki hareketlilik ile yapılacaktır. Helezon yay ne zaman en ilerdeki kanalı dolduran atığa temas ederse su yüksekliği azalır ve birlikte atıkların da hızlıca gittiğine şahit olabilirsiniz. Alafranga tıkanması için çözüm önerileri arıyorsanız bizi arayınız.

Kemerburgaz Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93