Kıraç tıkanıklık açma firması olarak tıkanmış durumda olan kanal borularını açmak için robotla tıkanıklık açma hizmetimiz mevcuttur. Kameralı lavabo açıcı robot cihaz kullanarak lavabo açan servisiz. Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makine tamamen pimaş temizleme işlerinde yüksek başarı oranı sunmaktadır. Bunu gerçekleştirmek için giderdeki atıkları kameralı cihazlarımızla görüntülüyoruz. İş yeri ve ev lavabosunu açmak için tezgahın altından borunun bulunduğu bölgeyi kullanarak kamerayı takar ve uzun bir alanın görüntülenmesini yaparız. Tıkanan lavabo giderini açmak için sonraki aşama olan robot makinemizdeki yayı takar ve makinemize bağlarız. Ek yay takarak en uzun alanlara bile ulaşımı kolayca sağlarız. Giderdeki nesnelerin kabasını bu şekilde alırız. Tazyikli su ile tesisatı temizleyerek işlemi başarıyla tamamlarız.

Kıraç Tuvalet Açma

Esenyurt Kıraç tıkanıklık açma makineyle boru tıkanıklığı açan tesisatçı firmasıdır. Kırmadan robotla İstanbul tıkanıklık açma servisi olarak logar gibi geniş kanallardan banyo, lavabo ve tuvalet gibi dar kanal içlerine bile rahatlıkla görüntü alma ve robot cihazdaki aparatları göndererek temizlemekteyiz. Yoğun halde biriken, yapışan atıkları küçük aparatlar veya direkt kıvrımlı yay ile parçalayarak ilerletilmesi sağlanır. Kumaş, ıslak bez ve türlü gidere atılmaması gereken maddenin geri çıkartılması dahil pek çok işlem tarafımızca yapılmaktadır. Gider içlerinde ilk adım olarak kamerayla inceleme yapıyoruz. Kanal içlerindeki tüm nesneleri buluyor ve sıkışma durumunu ilerletiyoruz. Atık kanalının orta kısmında olan doluluk devamındaki pimaş veya belediye sistemlerine atık parçalama yapılarak geçmesi sağlanabilir. Kenarlarda yapışmış nesneleri bu işlemin sonrasında gerekirse basınçlı su makinesi ile pimaş yıkama yaparak tertemiz duruma getirebiliriz.

Kıraç tıkanıklık açma su borusu tıkanmasını kimyasal ilaçla açan firmadır. Bina dışı kanal açma, mutfak gideri açma, pimaş açma gibi işlemler dahil hepsi için arayabilirsiniz. Pimaş içi temizlik yapan özel robotumuz, özel çözüm isteyen tıkanma türlerinde bile 20’den fazla işlevsel aparat ve gözlem yapabileceğimiz kamera sistemleri ile doğru ve mantıklı kararların itinalı alınmasını sağlamaktadır

kıraç tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93