Kocasinan tesisatçı servisinde cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme gibi profesyonel servislerin yanında tüm tesisat arızaları için Bahçelievler kocasinan semtinde hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz.

Kocasinan Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Profesyonel şekilde tesisat hizmetleri sunan adreslerden birisi de Kocasinan tesisatçı olarak size destek sunar ve çalışmalarına aktif şekilde devam eder. Firmamız uzun yıllardan beri bu sektör içerisinde hizmet veren isimlerden birisidir. Sürekli olarak yenilikçi bir adres olmamız nedeni ile kullanmış olduğumuz cihaz ve ekipmanlar da buna uygun şekilde değişim gösterir. Bu nedenle müşterilerimiz bizden destek almayı tercih eder. Gerçekleştirdiğimiz her çalışmada müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğu için hem hızlı hem de kaliteli hizmet vermeye çalışan bir firma olarak biliniyoruz.

Kocasinan tıkanıklık açma hizmetlerimizde cihazlardan yardım alarak çalışma yapmaya devam ediyoruz. Kullanmış olduğumuz bu donanım sayesinde işlemler saatler boyu devam etmiyor. Lavabo ya da tuvalet giderlerinde meydana gelen tıkanıklıklar kısa zamanda ortadan kaldırılıyor. Yabancı maddelerin hepsi cihaz yardımı ile kırılıyor daha sonra gider içerisinden geri çekiliyor. Son kontrollerinde yapılmasından sonra eğer gider içerisinde bir kir kalmadığı anlaşılırsa tekrar kullanım sağlanmış oluyor. Böylece siz de fazla masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz. Kişiler açısından kâbusa dönen sorunlardan birisi de ısınma problemi. Zaman içerisinde petek içerisinde meydana gelen tıkanıklık bu sorunu oluşturuyor. Kocasinan petek temizleme servisimiz tesisatta bulunan bütün peteklerin iç kısımlarını kusursuzca ve birkaç saat içerisinde temizleyerek size hizmet sunmuş olacaktır.Kocasinan su tesisatçısı firmamız sayesinde kaçak sorunlarından da kurtulabilir, montajlama hizmetleri de alabilirsiniz.

kocasinan tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93