Kozyatağı tıkanıklık açma firması olarak tıkanan lavabo ve tuvalet borularını açmak için makineli tıkanıklık açma hizmeti sunmaktayız. Evinizde iş yerinizde kullandığımız lavabo veya mutfak gibi yerlerde tıkanıklıklar meydana gelmiş olabilir. Gider tıkanıklıkları borulara atılan erimeyen tuvalet kağıtları , ıslak mendik , yağ veya katı maddeler sebep olmaktadır. Eski dönemlerde bilinçsizce yapılan gider borularına gerekli olan eğimin verilmemesi gibi sebeplerde pimaşların tıkanmasına sebep olmaktadır. Bu tarz sıkıntıların başımıza gelmesi normaldir. Tıkanıklık açma firmaları ile tıkanan gider borularına doğru ve teknolojik müdahale ile kırma dökme işlemi olmadan borularınızda ki problem kısa bir sürede giderilir. Tıkanan boruları açtırmak için kendimizin bilinçsizce uğraşması borulara daha fazla vermemiz anlamına gelmektedir ve zarar gören boruların değişmesi gerekeceği için hem maddi hem manevi anlamda sizlere zarar verecektir.

Kozyatağı Tuvalet Açma

Kadıköy Kozyatağı tıkanıklık açma ustalarını evinize çağırmadan önce sizinde bilmeniz gereken şeyler var. Öncelikle su gideri olarak kullandığınız her alanların ortak özellikleri vardır. Kullanım olarak bu tip yerlere sert maddeler atamazsınız. Üstündeki kirini temizlemek için suyun altına tuttuğunuz bir eşya , ya da yeni aldığınız meyve ve sebzelerin kullanılmayacak kısımları ile demlediğiniz çayın çöpleri lavabo için deliklerden gönderilmemelidir. Mendil , pamuk ve kalitesiz tuvalet kağıtlarını da aynı şekilde tuvaletten aşağı yollamamalısınız. Görünürde sizi endişelendirmeyen bu tip şeyler, pimaş borularının içinde birikir ve tıkanıklığı sebep olur. Gelen tesisat ustanız sizinle bunları bir kamera yardımı ile paylaşırsa da sakın şaşırmayın. Ayrıca sizden kaynaklanmayan bina yapımı sürecinde de gerek inşaat kalıntıları , gerek conta eksikliği ya da yanlış montaj gibi sebeplerden dolayı pimaşlarınızda sıkıntı yaşanabileceğini unutmayınız.

Kozyatağı tıkanıklık açma tesisat firmamız ile makineyle tıkanıklık açma işlemi yarım saat içinde bile tamamlanabilir. Apartmandaki komşularınızla ortak tıkanma sorununuz varsa bazen tadilat olabiliyor yalnız duvar ustası desteğimizin olmasından ilgili sorunları da düzeltici önlemleri tıkanıklık açan tesisatçı ustalarımız alabilir.

kozyatağı tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93