Makinayla kanalizasyon tıkanıklığı açan firma Çözüm Merkezi robot makineyle tıkanıklığı kırmadan görüntülüyor ve açıyoruz telefon numarası 0532 736 48 79 dur. Pro tesisatçı firmamızda gelişmiş kanalizason açma makineleri kullanarak gider borusundaki tıkanmalar kolaylıkla açılıyor.

Kırdırmadan önce bizi arayın makineyle kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında 9 servis aracı ve ofis noktalarımız mevcuttur.

Makinayla Boru Tıkanıklıklığı Açan Servisler

Makinayla kanalizasyon tıkanıklığı açan firma ile hayvansal yağlar, kimyasal atıklar ve çeşitli evsel kirli suların tıkadığı lavaboları, banyo giderlerini garantili açabiliriz. Hatta tuvalet içine erimesi imkansız olan ıslak mendillerin aşırı doldurduğu problemleri ile özel fonksiyon sistemler ile elektronik akıllı cihazları kullanarak tamamen sorunsuz hale dönüştürebiliriz.

Kırmadan etrafı kirletmeden tıkalı lavabo açma işlemi minimum insan kuvveti ile yapılmaktadır. Yani bir tel sokup orada ittirme gücünü asla kullanmıyoruz. İçerisinde biriken malzemeleri en iyi temizleyebilecek olan sudur. Bunu da kimyasal içerikli değil normal şebeke hattından çekerek cihaza sunup, oradan basınçlı hale dönüştürüp 20 metre gibi uzayabilen kablolar ile yalnızca kanal içlerinden yapıyoruz. Yani lavabo plastik giderlerini kırmadan içindeki maddeleri temizleme işlemi de diyebiliriz. Bunu da dikkatli uygulamak her zaman önemlidir ve özellikle içindeki sakal, saç, yemek artıkları gibi veya farklı malzemeleri dahi yapıştıkları yerden uzaklaştırabiliriz. Bunu da her zaman bir iki metre değil, ana gidere ulaşana kadar yapıyoruz. Zaten lavabo duvarının hemen arkası üst kat komşunuz ile ortak gider bağlantısına sahiptir. Bunun içine bahsettiğimiz sistemleri kullanarak mükemmel düzeyde tertemiz hale dönüştürebiliyoruz.

Unutmayın ki atık biriktiren sıhhi kanallar temizlenmezse içindeki baskı ve ağırlık artıp kırılma ve sızdırmalara yol açabilir. Biz bu tür kanalizasyon tıkanıklığı şikayetleri de kameralar ile inceleyerek noktasal atık su sızdırma yerini tadilat olmadan bulmaktayız. Zaten lavabo içini de metreler boyunca tadilat olmadan temizleyecek sistemlerimiz de garantili sunulmaktadır.

makinayla kanalizasyon tıkanıklığı açan firma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93