Robot makine ile tıkalı tesisat borusu açan firma Çözüm Merkezi Avrupa ve Anadolu yakasında şube ve ofisleri vardır tıkanan giderlere kırmadan çözüm üretiyoruz. Pro tesisatçı alanında uzman tesisatçılar ve gelişmiş makineler ile tıkanıklıklığı giderip kameralı sistemle görüntülemektedir.

Makine ile tıkalı tesisat borusu açan firma musluktan kum, kireçli su gelmesi sorunlarını çözen firmadır. Demir boruda kireçlenme, paslanma sorunları için bizleri arayabilirsiniz. Farklı tesisat türlerinde tıkanıklıklar için aramaktan hiç çekinmeyiniz. Su sızdıran boruları geçici olarak sızıntını durduran bir faktör varsa kirecin o noktaları tıkaması diyebiliriz. En azından biraz daha yavaş akmasını sağlar. Fakat su tesisatında tıkanma ve su sızıntıları sorunlarını çözmez. Biz her ikisi içinde kaliteli kırmadan araştırmalar yapıyoruz.

Kameralı makine ile tıkalı tesisat borusu açan firma şebeke suyunun az gelmesi, akmasını makineyle yıkayarak açan firmadır. Çeşmeden akan suyun tazyiki az geliyor ise kireç, pas kontrolü yapmak gerekebilir. Makine ile dıştan tesisat geçen bölgelerdeki test pompası ile herhangi kaçak olup olmadığı ve tıkanma durumlarının yerlerini de termal kamera veya diğer sistemler ile bulabiliriz. Şebeke suyu tıkanıklıklarını cihazla açma işlemi için tesisat içine solüsyon ekler ve tüm tesisatı dolaşmasını sağlayarak, önüne hangi tür madde ve kirli oluşum çıkarsa çıksın tam anlamı ile çözünmesini sağlarız. Az gelen şebeke suyu sorunu için kesin çözüm arıyorsanız bu yöntem haricinde su sayacı ve diğer dolaşımdaki hatlarda çökme, su kaçağı, daralma gibi durumlar tek tek hasar vermeden araştırılarak ekibimiz tarafından garantili çözümler uygulanır.

Robot makine ile tıkalı tesisat borusu açan firma cihazla, aletle şebeke suyu tıkanıklığı açma yapan firmadır. İstanbul’un tüm semtlerinde bizlere ulaşabilirsiniz. Arızalı olduğunu düşündüğünüz atık, temiz, sıcak su şebeke hattında, borusunda kırmadan kanal açma işlemleri için hemen adresinize ulaşabilecek gezici araçlarımız mevcut ve hepsi sertifikalı, deneyimli ustalardır.

makine ile tıkalı tesisat borusu açan firma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93