Makineyle tıkanan tuvalet gideri açan tesisatçı İstanbul Avrupa yakası : 0551 231 83 55 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 robot makineli cihazla tıkanıklık açma ve kameralı sistemle görüntüleme yapıyoruz.

İnsanların zamanlarının büyük bir bölümünü geçirdikleri ev ve işyerlerinde bulunan tuvaletler en sık kullanılan bölümlerden bir tanesidir. Tuvaletlerin kullanımı sırasında bir takım hususlara dikkat edilmemesi tuvaletlerin tıkanmasına yol açmaktadır. Özellikle tuvalet kâğıdının yanlış kullanımı, atılmaması gereken cisimlerin atılması ve ıslak mendil gibi suda erimeyen cisimlerin tuvalete bırakılması tıkanıklığın başlıca sebepleri arasındadır. Buradaki sebepler incelendiğinde tamamının özensiz kullanım ile ilgili olduğu görülmektedir. Bu şekilde kullanılan tuvaletlerde oluşan tıkanıklık sonucu tuvalet kullanım dışı kalmaktadır. Bundan dolayı insanlar ihtiyaçlarını burada giderememekte ve ihtiyaçlarını gidermek için dışarıya çıkmak zorunda kalmaktadır. Bu da insanların yaşam kalitesini aşağılara çekmektedir. Bu durumun daha fazla devam etmemesi için tıkanıklığın bir an önce giderilmesi gerekmektedir. Makineyle tıkanan tuvalet gideri açan tesisatçı bu sorunu kısa sürede profesyonel yöntemlerle çözmektedir.

Makineyle tıkanan tuvalet gideri açan tesisatçı problemin durumuna göre farklı yöntemler kullanabilmektedir. Bu yöntemlerden en etkili olanı makine ile yapılan tıkanıklık giderme işlemidir. Son derece güçlü olan bu makineler tuvaletlerde oluşan tıkanıklıkları hem kısa süre çözmekte hem de tekrar etmemesini sağlamaktadır. Tesisatçılar öncelikle sorunun nedenini tam olarak anlamak için tıkanıklığın oluştuğu bölgeye kamera göndermektedir. Kameradan gelen görüntüleri yorumlayarak tıkanıklığın nedeni belirlenmektedir. Tıkanıklığın nedeni suda erimeyen katı cisimler olabileceği gibi aşırı tortu birikmesi gibi durumlar da olabilmektedir. Sorunların nedeni buradan da görüleceği gibi farklı olabilmektedir. Dolayısıyla uygulanacak olan yöntem de farklılık gösterebilmektedir.

Makineyle tıkanan tuvalet gideri açan tesisatçı sorunun katı cisim olduğunu kamera ile tespit ettikten sonra buna uygun yöntemler uygulamaktadır. Bu yöntemler arasında en sık kullanılanı katı cismin parçalanarak tahliye edilmesidir. Tesisatçı farklı cihazlar kullanarak katı cismi parçalayabilmektedir. Parçalama işleminden sonra ise kalan parçaların tekrardan tıkanıklık oluşturmasını engellemek için tuvalet gideri basınçlı su ile detaylı olarak yıkanmakta ve içeride kalan parçaların tamamı bu yolla tahliye edilmektedir. Bu şekilde yapılan tıkanıklık giderme işlemi her türlü sorunu rahatlıkla çözebilmektedir. Ardından yapılan basınçlı su ile yapılan yıkama sayesinde ise sorunun tekrarlanması engellenmektedir. Benzer problem yaşamak istemeyen kişilerin mutlaka tuvalet kullanımına özen göstermesi gerekmektedir.

Makineyle Tıkanan Tuvalet Gideri Açan Tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93