Maltepe Altayçeşme tıkanıklık açma firması olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma , gider açma ve tuvalet açma işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Altayçeşme Tıkanmış Lavabo Açma

Maltepe Altayçeşme tıkanıklık açma çamaşır makinesi gideri nasıl temizlenir sorusu için pimaş yıkama tekniklerini uygulamaktadır. Korkulacak ve sisteme zarar verecek bir yönü yoktur. Çamaşır makinesinin gider pimaşına kamera ile bakarak makine giderini neyin tıkadığı görülmeye çalışılır. Genellikle sistem kanallarını en iyi şekilde temizleyebilecek olan ise basınçlı su sistemleri olup, yapmış olduğumuz çalışmaları da kontrol etmekteyiz. Maltepe Altayçeşme tıkanıklık açma alafranga tuvalet kanalı, pimaşını kırmadan pimaş açma işlemleri uygulamaktadır. Klozet, WC tuvalet kabinleri, logar, fosseptik kanalında makineli temizlik gibi sayısız çalışmalarda bize ulaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz lavabo gibi sistemler olmadığından helezon yay sistemlerini tercih etmekteyiz. En belirgin farkı 30 metre kadar uzunluğunun olması ve en uç yani ileri kısmına cihaz ile titreşim verilmesidir. Bu işlemin etkileri genelde ilk 15 dakika içinde atık suların giderek suyunun çekmesi ile görülür. Elbette tuvaleti tıkayan atık sular değil, atıklar olduğunun bilincindeyiz. Hatta bazı moloz, alçı taşları veya ürün ambalajları bile sistemi kullanılamaz hale getirebilir. Bu nedenle bizler kamera ile başlangıç ve çalışma sonlarına doğru analizler, incelemeler yaparak en mükemmel sonuçların yansımasına özen göstermekteyiz.

Maltepe Altayçeşme tıkanıklık açma tıkanan balkon gideri nasıl açılır sorusu için bizler pimaş yıkama çalışmasında basınçlı su sistemlerini önerebiliriz. Balkonda halı yıkanması veya balkondaki kirli yüzeylerin temizlenmesi sırasında pek çok nesne balkon giderinde taşma meydana getirebilir, yalnız çözümler için bizleri arayabilirsiniz.

Maltepe Altayçeşme Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93