Maltepe Altıntepe tıkanıklık açma servisi olarak tıkalı durumda olan tuvalet ve lavabo giderlerini kırmadan tıkanıklık açma servisi ile açmaktayız. Tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı cihazlar kullanarak kameralı tıkanıklık açma yaparken kırma dökme yapmamaya özen gösteriyoruz. Çünkü yapılan kırma dökme işlemlerinde sizlere her zaman fazla masraf çıkar. Bizlerde sizlere masraf çıkarmamak için yeni cihazlar kullanmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde atık noktasını hızlı ve kolayca görerek tıkanma açma işlemine başlarız. giderlere atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller ve katı cisimler gider bir süre sonra tıkar. O atıklar gider borusunun bir bölgesinde birikerek sertleşir ve sıkışırlar. Açılan her muslukta ve çekilen her sifonda gidere giden su kanaldaki tüm pisliklerle birlikte yukarı çıkacaktır. öyle bir tıkanmadan kurtulmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Altıntepe Tuvalet Açma

Altıntepe tıkanıklık açma pimaş içinden robotla boru açma firmasıdır. Tesisat giderleri farklı çaplara sahip olsalar bile hepsinin içine geçebilecek daha küçük çapa sahip makinemizde ki açıcı yay daha az yer kaplar. Fakat kanal içindeki nesneleri tam olarak alıp, ilerletebilmesi için gider çağına uygun ve atığı kavrayacak aparatlar takarız. Kamera ile bulunan noktaya ulaştırılacağı ve kanalizasyona ulaşmasını tetikleyeceğimiz için tekrar tıkanma olasılığı oldukça zordur. Elbette gider çöp kutusu gibi kullanılmaya devam ederse yine tıkanacaktır. Robotla tıkalı pimaş boru açma işlemlerinde ek olarak su makinesi başlığı ile atıkların temizlenmesi yine hasarsız uygulanabilir. Kanaldaki yabancı cisimler yani atık haricindeki evinizdeki ambalajlar, ürün kalıntılarının kanalı tıkaması durumda yakalama aparatı ile robot cihaz kullanılarak geri çıkartılabilir. Buraya yazamadığımız daha pek çok fonksiyon her türlü gider borusunda uygulanabilir.

Maltepe Altıntepe tıkanıklık açma garantili tıkalı gider açma servisi olan ekiptir. Pimaşı tıkanan atık borularının tıkanma sebeplerini bularak soruna kökten çözümler sunuyoruz. Kesinlikle basınçlı su makinesi de kullanarak giderin içinde kalan son atıkları borudan atıyoruz. Kamera ile kontrol de yapılarak atıkların eski yerinde durup durmaması gözlenerek mükemmel sonuçlar elde edilebilir.

maltepe altıntepe tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93