Maltepe Feyzullah tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma , gider açma ve tuvalet açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Maltepe semtine servisimiz mevcuttur.

Feyzullah Robotla Gider Görüntüleme

Maltepe Feyzullah tıkanıklık açma çatlak, sızdıran ve tıkanan pimaş boruları kamera ile bulabilir. Lavabo sifonlarının spiral şeklini kontrol ederek ve içindeki atıklara kamera ile bakarak gider tıkanıklığı açma alanında temizleme işlemleri yapabilir. Atıkları sürekli biriktiren pimaş boruların içine robot cihazda hazır olan ek parçalardan 20 tanesinden istediğimiz sorunu görerek takarak en mükemmel hali ile sonuçlar üretebiliriz. Maltepe Feyzullah tıkanıklık açma duş giderinde gelen kokuları kamera ile araştırabilir. Çamaşır makinesi giderindeki suların geri gelmesi için pimaş temizleme işlemlerine yönelik önce kameralı araştırma ve basınçlı su teknikleri ile temizleme yapabiliriz. Kireç kalıntıları, kıyafetlerdeki kirler, çamaşır makinesi giderinin dar, yetersiz döşenmesi farklı nedenlerden dolayı kanaldaki sıkılaşma ve darlaşma ilerleyen boyutlara ulaşırsa sistemdeki tıkanmalar ilerleyebilir. Lağım hatlarında da benzer durumlar söz konusudur. Biz su püskürtme örneğini banyo, çamaşır, bulaşık makinesi, lavabo giderlerini temizlemek için kullanmaktayız. Daha irili türdeki nesneler yani tuvalet gibi konularda ise tuvaletten gelen kötü kokuları da engellemek için helezon yay ile komple sistemleri temizleyebilir duruma getirebiliriz. Banyodaki klozetten gelen kötü kokuları engellemek için havalandırma yapmanız çözüm değildir. Sorun nerede ise kamera ile bakılması ve probleme yönelik çözümler sunulması en iyisi değil midir? Bizi arayınız.

Maltepe Feyzullah tıkanıklık açma lavabo giderini, pimaşını kimyasal ile onarma işlemleri de tarafımızca sunulabilir. Alaturka tuvalet taşlarını kırmadan kanaldaki tıkanmalar için kesinlikle doğru tesisat firmasını seçmek üzeresiniz.

Maltepe Feyzullah Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93