Maltepe tıkanıklık açma firmamızda özel robot cihazlar kullanılarak tuvalet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma işlemleri yapılır. Pro tesisatçı olarak  servis aracımızla Avrupa ve Anadolu Yakasında tıkanıklık açma hizmetleri vermekteyiz.

Maltepe tıkanıklık açma işlemlerinde sizler için bazen sinir bozucu duruma gelen hem koku hem klozet, lavaboyu kullanamama sıkıntısına kesin çözüm için yanınızdayız.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma ve Lavabo Açma

Maltepe tıkanıklık açan tesisatçı profesyonel destek ile eş anlamlıdır ve çekinmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gömme rezervuar ismi verilen ve duvar, alçı içinde yer alan ve göz ile göremediğimiz tesisat ürünlerini bilirsiniz. Duvarda bir sifon vardır ve açma kapama kolu örneğin alaturka tuvalete su akışı sağlarsınız. İşiniz bitince kapatırsınız. Dakikada birkaç litre su aktarmanızı sağlayan bu sistemler bazen 1 litre bile zor su verebilir. Sebebi birkaç tane olabilir: su kaçağı, su tankının yeteri kadar dolu hale gelmemesi ve tıkanıklık sifona akışı engelleyebilir. Biz sadece dıştan termal kamera ile kontrol ederek bile sorunu bulabiliyoruz, başka bir arzunuz?  Maltepe tıkanıklık açma kırmadan tesisatı temizleme gayreti içerisinde olan ve bu işte üstün özelliklerini kullandığımız cihazlar ile çok daha kolay. Ses teşhisinin dıştan yapılması sırasında sadece su kaçaklarını değil varsa atıkların konumlarını bulmada önemli gelişmeler getirebiliyoruz. Bazen atık yeri keşif için yine aynı boru üzerinden termal kamera kullanımı da yeterli olabilmektedir. Önemli olan içten akan suların düzenli olarak devam etmesi ve aradaki farklılığın her iki cihaz ile gözlenmesinin sağlanmasıdır. Tıkalı hatlar varsa cihazlarımızdan asla kaçmayacaktır.

Maltepe tıkanıklık açma çalışanlarımız ile mide bulandırıcı duruma gelen atık birikmelerine karşın en etkili teknikleri sunuyoruz.

maltepe tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93