Merter tıkanıklık açma teknolojik imkanların en süt noktada sunulduğu ve geleneksel çizgiden uzak olacak şekilde daha modern ve usta tekniklerin tek bir cihazda toplandığı sistemleri kullanıyoruz ve başarımızdaki küçük bir sır budur.

Pro Tesisatçı MerterMerter

Merter tıkanıklık açma mutfak, lavabo, küvet, tuvalet gibi tesisatlarınız bu sisteme bağlı olabilir ve onları pek çok sebep tıkayabilir. Bulaşığı elde yıkarken atık yağlar boruya yapışabilir. Bulaşık makinesi ile mutfak lavabosu aynı hat üzerinden bağlı ise yapılan hataların etkisi daha çok ortaya çıkabilir. Makineye koyacağınız bulaşıkların üzerindeki yağların ne kadar çok olması boruları da yıpratabilir ve daraltabilir. Merter tıkanıklık açma sorunu ortadan kaldırmak kolaydır ve en azından 5’lik boru mutlaka kullanıyordur. Bizim gider içine cihaz gönderebilmemiz için bu boru çapı bile yeterlidir. Soğan, sarımsak, salatalık, havuç, etli yemekler, donmuş yağlar derken atık tıkanacak ve açılması için kameradan cihazlarımıza yansıyıp, canlı olarak takibini yaptığımız görüntüler ile tazyikli su ile atığın gidip gitmediği kontrol edilir. Gitmemişse oraya kimyasal dökeriz ve yumuşaması sağlanır. Suyu tekrar göndeririz ve büyük ihtimalle tesisattan uzağa gönderebiliriz. Ayrıca merter kanalizasyon açma , merter tuvalet açma ve merter lavabo açma gibi servis hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Merter tıkanıklık açma 2015’deyiz ve bu senenin konsepti ve özellikleri ile göz dolduran cihazlarını halen kullanmaktayız. Amacımız eğer müşterilerimize üstün hizmet sunmak ve borularda kalıcılık oluşturmak, aynı sorunun 1 hafta sonra tekrarlanmasının önüne geçmek ise bu cihazlara yatırım yapmaya devam edeceğiz demektir.

merter tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93