Ortaköy tıkanıklık açma firması olarak tıkalı durumda olan gider borularını açmak için kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz. Çatlayan, sızdıran ve tıkanan pimaş borularını kamera ile bulabiliriz. Gider içlerini kontrol ederek ve içindeki atıklara kamera ile bakarak gider tıkanıklığı açma alanında temizleme işlemi yapabiliriz. Atıkları sürekli biriktiren pimaş borularının içine robot cihazda hazır olan ek parçalardan yirmi tanesinden istediğimiz sorunu görerek takarak en mükemmel hali ile sonuçlar üretebiliriz.

Ortaköy Tuvalet Açma

Beşiktaş Ortaköy tıkanıklık açma modern yöntemler ile İstanbul’da ucuz kaliteli gider tıkanıklığı açma işlemleri sunmaktayız. Tıkalı gider borusunu uygun fiyatlar ile açmak için kanalı tıkayan sebeplere göz atmamız gerekir. Gider tıkanıklığı sorunları için ışıklandırılmış kamera ile inceleme yaparız. Dışarıdan gider borusu görüntüleyen dedektör ile bina katmanlarında döşenmiş kısımları da görebiliriz. Kanaldaki sayısız nesneler için basınçlı su yıkama robot cihazdaki açıcı tel cihazdaki açıcı tel ile güzel sonuçların alınması mümkündür. Pimaş temizleme yapan İstanbul tesisat firması ihtiyaçlarınız için tam çözüm sunmaktayız. Gider borusu neden tıkanır? Kanal tıkanması nedeni genelde çökmeler olarak tanımlanabilir. Gider borusu toprağın ağırlığı ile çökmeye başladığı anda pis su akışının engellenmesi söz konusu olur. Özellikle gider borusu dolu ise etrafa kağıt havlu, ıslak mendil gibi atıklar yayılacaktır. İşte bu nedenle kamera kullanarak çökme ve çatlama gibi durumlar olup olmadığı ve özel robot cihaz ile destek vermekteyiz.

Ortaköy tıkanıklık açma sürekli tuvalet ve lavabo borusunun tıkanması, giderdeki suların geri tepmesi için gider açma işlemlerini de kıvrımlı yay ile yapmaktayız. Üst düzey bir temizlik cihazı olmakla birlikte pimaş ve benzeri atık sistemlerindeki plastik yapıya zararı olmaması ev güzel taraflarından bir tanesidir.

ortaköy tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93