Pendik tıkanıklık açma ekibimiz ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo açma  99 TL dir. Pro tesisatçı tıkanıklık açma çalışma saatlerimizin günün tamamına yayıldığı ve özel uzmanlardan oluşan ekibimiz ile kireç, oksitlenme, atık birikmesi gibi sorunlara karşı destekçiniziz.

Pendikte Tıkanıklık Açan Tesisatçılar

Pendik tıkanıklık açma servisçilerimizin görev bölgesi tesisatların sorunlu olduğu birçok bölge olup, aklınıza takılanları isterseniz, şu anda bizleri arayarak sorabilirsiniz. PVC boruları bazı dönem ve aylarda aşırı sıcaklar, darbelerle, don olayları ile çatlayacak duruma gelebilir. Çatlamış bir boru ulaşılamayacak mesafede ise eski usul teknikler ile onları değiştirebiliyorduk. Fakat artık günümüzde biraz daha pratik bir konu var ve çatlağı kontrol edip kimyasal ile dolgu olup olmayacağının kamera ile kontrolünü yapıyoruz. Boru içinde buzlanma yada atıklar varsa eğer mutlaka bizleri aramalısınız. Pendik tıkanıklık açma gelişmiş cihazlar kullanılırsa hemen problem çözülebilir ve bunu başarmak için 1-3 metre gibi kısa bir alanda değil tam aksine uzunca bir mesafeyi tamamen temizleyecek cihazlarımız ile destek veriyoruz. Lavabo tıkanıklığında kokunun önlenmesi için S şeklinde boruyu düzenlemek şarttır. Kokular suyun içinde geçmez ve klozetlerde de aynı şekilde böyle bir oluşum vardır. Fakat bunu yaptınız diye atıklar boru içinden tamamen gidecek diye kural yoktur. Bunu cihazlar ile temizlemekten yanayız ve cihaz ile itme gücünden faydalanarak üstesinden gelemeyeceğimiz herhangi bir sorun şimdiye kadar karşımıza çıkmadı.

Pendik tıkanıklık açma çalışmalarımızda en mükemmel verim, hiç kuşkusuz ki cihaz ile fiziksel açıcının kullanılması üzerine olacaktır.

pendik tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93