Pimaş boru tıkanıklığı açan firmalar İstanbul robot makinalı cihazlar ve kameralı sistemle aynı gün Pro tesisatçı servisi için bizi arayabilirsiniz. Pro tesisatçı tıkanıklık açma makineleri kullanarak tesisat içindeki birikintileri temizlemektedir.

İski yetki belgeli olarak pimaş borusu tıkanıklığı açan firmalar servisini veriyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayarak acil yardım alabilirsiniz.

Pimaş Açma ve Kanal Temizleme

Pimaş boru tıkanıklığı açan firmalar ile fayans ve duvarlarınıza zarar görmeden bunu sağlayacak bazı tekniklerimiz vardır. Bahsettiğimiz teknik kadromuz ile yalnızca ilgili mutfak lavabosuna dair su nasıl dökülüp tek bir kanal üzerinden gidiyorsa bizim de o kanal içini kullanacak cihazları denememizdir. Çalışma süresi ve iç temizlik anlamında bir saate kalmadan kalıcı sonuçları almaktayız.

Pimaş boru tıkanıklığı açan firmalar bazen tel askı yöntemi veya bazı şişler ile lavabo içine sırf açmak için sokulan bu eski usulleri denemeniz eviye borusuna zarar verebilir ve delinmesine yol açabilir. Bu nedenle biz yapmanızı önermiyoruz. Lavabo içi temizlenirken etrafın kirlenmemesi ve bazı basınç dengesizliklerine karşı önlem alınması önemlidir. Bu nedenle aşırı bir su yükselmesi olsa bile bahsettiğimiz 2 cm kadar çap ile 20 metreden fazla uzun kablo içerisinden geçen su ve elektrik devreleri eşliğinde ön bölümdeki kamera ile gerekli incelemeleri yapmaktayız. Yalnız bu süreçten sonra bulunan atıklara yönelik içten temizlemek adına belirtilen alanlarda kesinlikle bazı açıcıları da bir arada kullanmaktayız. Bu sayede 2 metrelik düz bir alan varsa orada kanal açıcı ile birkaç saniyede temizleyebiliriz.

Pimaş boru tıkanıklığı açan firmalar lavabo körüklü boru, çift bağlantı yolları, çeşitli kıvrımlar gibi sistemlerde net olarak içte hareket edebilen cihazımız ile suyun aktarılması ile oluşacak atıklara çarpma kuvveti sonuç getirebilir. Bunu kanalizasyon tıkanmaları sorununu çözmek için de ilgili apartman giderleri yönelik de kullanılabileceğini özellikle belirtelim.

pimaş boru tıkanıklığı açan firmalar

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93