Robotla pis su gideri açan servis Avrupa ve Anadolu yakasında 5 şube ile hizmet telefon numarası 0551 231 83 55 robot makine ve kamera sistemleri ile servis veriyoruz. Pro tesisatçı yani Çözüm Merkezi tesisat firmamızı arayarak aynı gün içinde tıkanıklık problemlerinden kurtulabilirsiniz.

Evlerde kullanılan en sık noktalardan birisi olan lavabolar özellikle özensiz kullanım sonucunda bir takım sorunlar çıkarabilmektedir. Lavaboların ve diğer pis su giderlerinin zaman içinde tıkanması bu sorunlardan bir tanesi olup zaman zaman can sıkıcı durumlara dönüşebilmektedir. Pis su giderlerinin tıkanmasının en önemli nedenlerinden birisi suda erimeyen katı cisimlerin buraya atılmasından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında bu giderlerde zaman içinde oluşan tortu da tıkanıklığa sebep olabilmektedir. Oluşan tıkanıklar için farklı çözüm yolları bulunmakta olup bu yollarının tıkanıklığın sebebine göre kullanılması gerekmektedir. Özellikle suda ermeyen büyük katı cisimlerin oluşturduğu tıkanıklık için mutlaka uzman tesisatçılardan yardım alınması gerekmektedir. Robotla pis su gideri açan servis bu konuya kısa sürede çözüm bulamakta ve sorunu gidermektedir.

Robotla pis su gideri açan servis öncelikle tıkanıklığın sebebini öğrenmektedir. Bunun içinde boru görüntüleme cihazı denilen aletten yardım almaktadır. Uzun bir kablosu, kablonun ucunda kamerası olan bu cihazda bir tane ekran bulunmakta ve kameradan gelen görüntüler buraya aktarılmaktadır. Bu cihazın kablosu giderin içine gönderilmekte ve tıkanıklığın ne olduğu net bir şekilde anlaşılmaktadır. Eğer sert suda ermeyen katı cisimden kaynaklanan bir durum söz konusu ise robot kullanılmaktadır. Ucunda keskin ve sivri bir bıçak bulunan cihaz giderin içine gönderilmekte ve katı cismin parçalaması sağlanmaktadır. Katı cismin parçalanmasından sonra ise işlem bitmemektedir. Giderin içerisi basınçlı su ile yıkanmakta ve katı cisme ait herhangi bir parçanın giderde kalması engellenmektedir.

Robotla pis su gideri açan servis yukarıda anlatılan yöntemle kısa sürede sonuç almaktadır. Bundan dolayı özellikle evdeki birkaç farklı yöntemle açılmayan tıkanıklık sorunlarında yardım almak gerekmektedir. Yardım alınmadığı takdirde hem evi kirletme durumu hem de tıkanıklığı daha kötü hale getirme durumu yaşanabilmektedir. İşinde uzman olan servis yukarıda anlatıldığı gibi eve zarar vermeden, kısa süre içinde çözüm sağlamaktadır. Robotla giderin açılmasından sonra basınçlı suyla yapılan yıkama işlemi, gider borularını eski haline getirmekte ve temizlenmesini sağlamaktadır. Böylece kısa süre içerisinde tekrar gider tıkanıklığı yaşama durumu olmamakta ve sorun tamamen giderilmektedir.

Robotla Pis Su Gideri Açan Servis

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93