Saadetdere tesisatçı ile kameralı su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkalı gider açımı gibi profesyonel servis himzetleri için arayabilirsiniz. Pro tesisatçı İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Saadetdere tesisatçı desteği ile artık günümüzde daha az doğal gaz veya elektrik harcayarak kombilerinizi kullanabilirsiniz. Bunun için petek temizliği firmamız ile önem vermeniz yeterlidir. Soğuk kalması veya birkaç tanesinin sıcak diğerlerinin ılık olması maalesef kireçlenme, tortu, çamur ve korozyon gibi olasılıklarla alakalıdır. Bu maddeleri dışarı çıkartacak ve bunu hızlı şekilde birkaç saatte tüm dairenizdeki petekleri kapsayacak şekilde yapacak cihazlarımız var ve bu işte ustayız.

Bir alt kata akan su sızıntısı

Saadetdere tesisatçı çalışanlarımız en iyi bildikleri işi severek uyguladıkları için gerek sizler gerekse komşularınız için en mantıklı kararları alacaklardır. Su kaçağı tespiti araştırmalarımız sırasında duvarlardaki terleme direk beton içine su çekilmesi anlamına gelecektir. Aslında burada izolasyon yapılmaması veya sıcak hatların diğer sistemleri etkilemesi de etkendir. Zamanla bu terleyen borular sıcaklığın etkisi ile erimeye başlarsa o zaman apartman içi sel baskınları oluşabilir. Böyle şüpheler sadece kokudan bile bir miktar anlaşılmaktadır. Fakat cihazlarımız ile kesin tanıyı ortaya koyabiliriz. Sizde kendiniz ve tesisatlarınız için en mantıklı olanı yani bir uzman tesisatçı tarafından getirilecek bakımı seçin ve onları korumaya alalım.  Saadetdere su kaçağı tespiti tamircilerimiz tarafından tesisat sorunu bulunması, onarılması veya parça değişimi gibi işlemlerde standart ücretler ile hizmet veriyoruz. Tıkanıklık açma pompa ile yapılamayacak bir işlemdir Burada ne kadar az olsa veya en ileri tıkanıklık seviyesine gelmiş olsa bile lavabo, tuvalet, banyo gibi alanlarda mutlaka bizleri aramalısınız. Atık maddeler orada durmaya devam ettikçe hiçbir şey düzelmez ve çözücülerin etkisi belki %5-%10 gibi bir şeydir. Biz cihazlarla boruları çıkartmadan içten tam teşekküllü bir bakım yapabiliriz.

Saadetdere tesisatçı çalışanlarımız her biri konusunda uzman kalifiye elemanlardır. Asla ara eleman kullanmayız çalışanlarımız SGK ya bağlı pro tesisatçı çalışanlarıdır.

saadetdere tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93