Samandıra tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan dökmeden lavabo açma , tuvalet açma ve kanal açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Sancaktepe semtine servisimiz mevcuttur.

Samandıra Kanal Açma

Samandıra tıkanıklık açma lavabo neden tıkanır çözüm nedir sorusu için yanınızdadır. Hemen lavabo taşmasını önlemek için bizi aramalısınız. Pirinç taneleri, sebze yıkarken parçaların kanala düşmesi, tezgah kirlerinin alınması, mutfak ve banyo lavabosu ile ortak kullanılan sıhhi kanallar, çay posaları ve diğer alternatifler lavaboda tıkanma meydana getirir. Peki, gerçek çözüm nedir? Samandıra tıkanıklık açma ile tuvalet, banyo fark etmeksizin her kanalda kullanılabilecek kameralı lavabo açma sistemlerimiz mevcuttur. Yağlanma, atık yoğunluğu artması, kıvrılan ve hasar alan giderler kanaldaki tıkanmanın başlıca faktörleridir. 300’lik gibi geniş giderlerde olduğu kadar çok dar lavabo kanalında bile lavabo açan tesisatçı uzmanlarımız ilgili nesneleri tek tek bulur. Tıkalı lavabo gider borusundaki pis atıkları kırmadan temizlemek için birden farklı yöntemler vardır. Araştırarak elimizdeki en uygun cihazı kullanırız. Yüksek basınçlı su kullanarak lavabo açan ustamız, duruma göre robot cihazı da kullanıp kanaldaki atıkların bir kısmını lavabo almak veya kanalizasyona gönderme işlemleri yapabilir. Lavaboya düşen saç, sakal, gıda artıkları bunlar yıkama esnasında kanalizasyona gönderilir. Bazen küçük türde saç, sakal yumağı için geri çıkartmak en doğrusu olabilir. Ustalarımız değerlendirerek kırma dökme yaşanmadan işlemleri yapacaklardır.

Samandıra tıkanıklık açma ile birden fazla sıhhi tesisat araştırması da yapılabilir. Örneğin, mutfakta bulaşık ve çamaşır makinesi giderleri lavabo gideri ile ortak ise lavabo tıkanıklığı açma uzmanlarımız birbirlerini tetikliyor mu diyerek her birine bakabilir. Tıkanan lavabo için genel değil, soruna yönelik çözümleri özel helezon yay takılmış robot cihaz ile atıkları darbe yöntemi ile zedeleme olmadan, sıhhi tesisatı bozmadan temizleyebilecek ekipmanlarımıza sahip firmamızı tercih edebilirsiniz.

Samandıra Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93