Sancaktepe tıkanıklık açma firmamızda robot makine sistemleri kullanılarak tuvalet açma , lavabo açma ve kanal açma hizmeti aynı gün verilmektedir. Pro tesisatçı İstanbul geneli tıkanıklık açma servis hizmeti sağlamaktadır.

Tuvalet ve Lavabo Gideri Açan Tesisatçı

Sancaktepe tıkanıklık açma çalışanlarımız özenli ve dikkatli bir eğitim, bilgi birikimi sonrasında saha görevine alınmıştır. Hepsi birbirinden değerli ve kıymetli iş arkadaşlarımız tüm arıza giderme, gider temizliği sırasında azami seviye hassasiyet içerisinde tüm iş planı dahilinde sizlere yardımcı olacaktır. Sancaktepe tıkanıklık açan tesisatçı ekiplerimiz apart daireler, otel, hastane, ofis, apartman ve müstakil daireler veya buraya yazmakla bitiremeyeceğimiz daha farklı yapılar için çalışmalar sürdürmektedir. Bir boruyu tıkamaya sevk eden unsurlar arasında örneğin 10 cm çapında (100’lük boru) içten veya dıştan oluşabilecek baskılar dahilinde bu mümkün olabilecektir. İçten aklınıza ne kadar madde ve yabancı cisim geliyorsa boşlukları özellikle belli geçilemeyen kısımlardan başlamak üzere doldurmaya başlarken, boruya atılan asitli temizleyiciler, betonun hafif hareket etmesi, kırma noktasına getirmesi gibi etkenlerde önemli bir boyuta sahiptir. Biz çok yönlü olarak kirli maddelerin yerini deşifre etmek ve varsa borularda mutlaka değiştirme aşamasına gelebileceğimiz durumlar için ise mutlaka cihazımız ile sabitleme, yer konumu belirleme, bina içlerinde hangi kısmın daha yerine kırılarak sorunu bitirme aşamasına gelme gibi durumları da göz önüne alarak işlemleri tamamlama gibi gayretlerimiz mutlaka olacaktır.

Sancaktepe tıkanıklık açma faaliyetleri uzun zaman almaz fakat etkisi uzun sürecektir. Bir kere bizden destek alırsınız ve sorunu uzun bir süreliğine tamamen unutmanız gayet normaldir. Biz bu derece işine önem veren ve işçilik kalitesine güvenen bir firmayız.

Sancaktepe Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93