Sarıgazi su kaçağı tespiti işlemleri daha az tadilat masrafı, sorunun gereksiz yerlere kaydırılmaması ve tam noktasal yerinin tespit edilmesi şeklinde yapılacaktır. Garantili ve kısa zaman çözüm üretebilen firmamız ile artık tesisatlarınızda sorunları az bir ücret karşılığında yok edebilirsiniz.

Cihaz ile Kaçak Kontrolü

Sarıgazi su kaçağı tespiti departmanımız sızıntı şeklinde gelişen ve ihmal edilirse boru kırılması ve sıvının iyice apartman içine yayılması ile devam edecek bu oluşumlara dair tam bir çözüm önermektedir. Atık sular, temiz hatlardaki kadar hızlı şekilde yayılamaz ve her iki sistem içinde farklı cihazlar kullanmak avantajlıdır. Atık kaçakları plastik olduğundan termal kamera etkili iken, temiz hatlar metal aksamlı borulardan üretildiği için ses detektörleri daha verimli olabiliyor. Her iki ihtimale karşında biz hazırlıklıyız. Örneğin, lavabo musluğu açılınca bir hayli ilerlemez kaçak hemen ayağınızın yanındaki fayans aralığından su gönderiyor olabilir. Siz musluğu kullandıkça bu atık hattı da beslenecek ve kaçak üretecektir. Amatör firmalar hemen o fayansı kaldırıp içine bakmayı dener fakat biz öyle yapmayız ve cihaz ile kaçak nereden geliyor hemen görür, direk boruda işleme başlarız. Sarıgazi cihazlı tesisatçı hizmetlerimiz yerden ısıtmalı sistemler, duvar radyatörleri, duvar arkasına yerleştirilmiş içinden geçen atık veya sıcak hatlara ait suların durdurulamaması gibi şikâyetlerinize tam çözüm üretmektedir. Atık hatlarındaki kaçaklara örnek olarak mutfak lavabolarına temizlik amacıyla dökülen asitli maddelerin plastik tesisatı eritmesi şeklinde sorun oluşturması örnek verilebilir. Özellikle çok kalitesiz ürünler ve sık aralıklarla kullanmak buna neden olur. Boru hasarı büyükse değiştirmek gerekir ve böyle bir sorunun belirtisi hava kirliliği, rutubetli ortamın artması, çeşitli yüzeylerde hasarların görülmesi şeklinde olabilir.

Sarıgazi su kaçağı tespiti elemanlarımızı şimdi arayın ve sorunlu bölgelerde tadilat yapalım. Gereksiz yere evinizin kırılıp, dökülmesine imkân vermeyelim ve en iyi hizmeti sizlere sunalım.

sarıgazi su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93