Sefaköy su kaçağı tespiti yaptıracağınız firmanız artık var. En ekonomik faiyatlarla su kaçağı tespiti için 0551 231 83 55 bizi arayın. Su kaçağı bugün nem, vana kontrolü, faturaları azaltmanın yolları gibi önemli konuları derinlemesine anlatmak istiyoruz.

Pro Tesisatçı Su kaçağı tespiti Sefaköy

Sefaköy su kaçağı tespiti ile evinizin tavanından yani üst komşunuzun zemininden gelen damlacıklar yada nemlenme sonucu (betonun içine suyun çekilmesi ve beton kısımları pul gibi dökmesi) sorunlarınız varsa hemen çözüm üretebiliriz. Öncelikle tesisattaki su boşaltılır ve vana sökülerek körlenir. Musluk ve batarya kapalı olması gerekiyor. Bir musluk sökülür ve kompresör ile bağlantısı yapılır. 9 bar hava eklenerek mano metre cihazı vasıtası ile kaçak var mı yok mu incelenir. Hava basılırken diğer taraftan basınç gözlenir ve 9 barın altına düşme görülürse borunun havayı sızdırdığı söylenebilir. Dinleme yapılarak nerede olduğu keşfedilir ve bir fayans çıkartılması gerekiyorsa fazlasına asla gerek yoktur. Parke, döşeme sistemleri yada fayanslarda bulunan küçük kısımlardan sorun tamamlanabilir. Kısa bir boru ise her zaman dolgu yerine yeni bir tane takılmasından yanayız ve bunu tesisatçılarımız sorunun boyutuna göre kararlaştıracaktır. Pro tesisatçı su kaçağı tespiti sefaköy telefonumuz bulunduğunuz eve çok yakın ve isterseniz gün içinde bile sorunu çözmek için gelebiliriz. Sefaköy su kaçağı bulma genelde gözden kaçırılan fakat maliyeti düşürmek için dikkat edilmesi gereken su vanaları ve fatura karşılaştırması hakkında bazı fikirler vermek istiyoruz. Sefaköy su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak bir gün sabahtan itibaren evde kimse olmayacak şekilde tarih ayarlayın. Sabah çıkarken tüm muslukları kapatın fakat vana veya batarya açık kalsın. Son sayaç numarasını not edin, akşam geldiğinizde çok küçük oynamalar varsa o kadar önemli değil, fakat 1-2 rakam değişikliği gözünüze çarpıyor ise hemen sefaköy kameralı su tesisatçısı olarak bizi arayın.

Sefaköy su kaçağı tespiti geç fark edilen su mutlaka ahşap, beton, fayans arası, çatı aralığı gibi bölgelerden yer çekiminin etkisi ile aşağı yönlü ilerlemeye devam edecektir. Odanızı yeterince havalandırmıyorsanız eğer maalesef rutubet, nem, kalitesizleşen havalar sizi oldukça rahatsız edebilir. Odaları fark ettikten sonra havalandırırsanız, betondaki ıslaklık tamamen yok olana kadar geçmiş sayılmaz. Kaçağın yerini tespit açısından bizleri görevlendirin, sorun daha da büyümeden hemen imkânlarımız dahilinde boruları tamir edelim.

sefaköy su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93