Sefaköy tıkanıklık açma lavabolarda kirli suların binamızdan uzaklaşması için kullanılan bir sistem olup, ne kadar hızlı ve sorunsuz tesisatta yol alırsa tıkanıklık o derece yok demektir.

Pro Tesisatçı Tıkanıklık Açma

Sefaköy tıkanıklık açma mutfak lavabonuza 1 kova dolusu suyu hızlıca gönderin ve saatinize bakın. Eğer gider hattı tertemiz ise 30 saniye içinde oradan gitmesi gerekiyor. Gider delikleri ve gider çapı bu sürenin biraz oynamasına neden olabilir. Lakin 1-2 dakika gibi sürelere gelindiği halde gitmiyor hatta su olduğu yerde duruyorsa bir hayli atık birikmesi var demektir. Sefaköy lavabo açma mutfak lavabolarında suyun girdap kısmında olmadığından eminsek bu kısım çıkartılır ve genelde duvar yada zeminde hazır olan gider borusunun içinde uzunca bir kablo sarkıtırız. Kablonun ucunda kamera vardır ve ışıkla beraber boru içi karanlık bölgelerde neler olduğunu ve lavabonun neden tıkandığını bizlere anlatmaktadır. İtina ile araştırma yapılarak her türlü olasılık bu süreçte değerlendirilir ve müşteri memnuniyeti için isterseniz sizlerde bizim yaptığımız işleri gözleyebilirsiniz. Atık bulunduktan sonra temizlenmesi şarttır ve cihazlarımız boruda sökülüp atmasını sağlamaktadır. Sefaköy kanalizasyon açma ekibimiz sizleri bu tür tıkanıklık sorunlarından garantili bir şekilde kurtaracaktır.

Sefaköy tıkanıklık açma aşırı bir zaman asla alınmaz ve atıklar hızlıca 150-200 gibi cihazdan gidecek olan tazyikli su eşliğinde oradaki bölgeden kurtulacak ve daha ileriye doğru yol alacaktır. Fakat mutlaka durduğu noktalar olur ve biz onu takip ederek tekrar su basarak sistemden gitmesini sağlayacağız. Ayrıca sefaköy tuvalet açma içinde bizi arayabilirsiniz.

sefaköy tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93