Şehremini tesisatçı ile peteklerdeki ısınmama problemi, binanızın değer kaybına sebep olan ve yaydığı hiç hoş olmayan kokulardan dolayı su kaçağı sorunu gibi başınıza gelebilecek aksaklıklara “dur” demek ister misiniz? Şehremini su kaçağı tespiti ve onarımı firmamız tarafından 1 yıl garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Pro Tesisat Şehremini

Şehremini tesisatçı boruların içini kamera ile izleyerek ne durumda olduğuna mutlaka bakacaktır fakat küçük çatlamalar mevcut ise su öncelikle tahliye edilerek, vanaların kapanması gibi işlemlerden sonra kimyasal ile çatlakları kapatma müdahalesi yapılabilir. Çatlak değil de boru kırılması varsa su kaçağına sebep oluyorsa, borunun değişimi için duvar arkasından görüntü alınması gibi marifetli bir iş yapan termal cihazımız ve borulardan taşan suyu bulmamıza yarayan dinleme cihazımızın yetenekleri ile sadece o kısımlarda çalışma yaparak gün içinde bile sorunu halledebiliriz.

Şehremini su tesisatçısı tarafından şu anda kullanılan cihazlar elimizde olmasaydı ve geçmişe biraz gitmiş olsaydık çözücü ve tazyikli su, uzun bir sopa yada demir çubuk gibi araçlar ile muhtemelen borulara da zarar verecek şekilde çözümler arayabilirdik. Fakat kullandığımız cihazların hiç birisi şehremini tıkanıklık açma tesisata zarar vermezken görüntü alarak sadece sorunlu bölgede düzeltmeler yapmaya çalıştığımızı ekleyelim. Klozetinizde tıkanan pis sular pompa ile bile güçlükle gidiyorsa gider önemli derece tıkanmış demektir ve çözüm olarak robot cihazımızı anlatmak istiyoruz. Çapı son derece küçük olmasına karşın şehremini tuvalet açma profesyonel bir yardımcımız olan bu makine ile çeşitli darbeler yada döner başlığı ile tıkanmaya sebep olan madde ortadan kaldırılabilir. Arzu edenler klozete düşen metal nesnelerin geri çıkarılması içinde bizleri arayabilir. Pro tesisatçı destek hattından yararlanın ve boş zamanlarınız tuvalet pompası kullanmak ile geçmesin.

Şehremini tesisatçı olarak zemin yada duvara yerleştirilen ısınma araçlarının yani petek temizliğinin yoğun olarak yapıldığı şirketlerden bir tanesi olarak İstanbul’daki başarılı işlemlerimiz devam etmektedir. Eğer bu ürünleri temizlerseniz ısı evinizde daha homojen şekilde yayılırken, tortulardan kaynaklanan hava boşluklarından kurtulacağınız için peteğin tüm bölgesi tam kapasite ile ısınacaktır. Kireç ve tıkanma problemi ortadan kalktığına göre doğal gaz yada katı yakıt harcamalarınıza ödediğiniz masraflar artacak, doğal olarak tasarruf edeceksiniz. Kombi kullanıcıları için bu cihaz üzerindeki baskının azalmasından dolayı, arıza ihtimalini de düşürdüğü bilinen bir gerçektir. Petekler daha uzun ömürlü olurken, hastalanma riskinizin azaldığını da göz önüne alırsak gün için tamamlanacak bu operasyonu şehremini petek temizliği şirketimiz ile gerçekleştirmek ister misiniz?

şehremini tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93