Şirinevler pimaş açma hizmetlerine hoşgeldiniz semtimizde tıkalı lavabo tuvalet , kanalizasyon ve yağmur gider tıkanıklıkları kırmadan dökmeden robot cihazlar kullanılarak açılmaktadır.

Şirinevler pimaş aç firmamız bu ürünler sizin binanızda duvar ve zemin arkalarına döşenerek atık ve temiz suların birbirine karışması engellenir ve evinize giriş çıkış bölgeleri farklıdır. Zaman ilerledikçe ya sizde yada komşunuzdaki bazı hatalar tesisatı yıpratabilir.

Pro Tesisatçı Şirinevler Pimaş Açma

Şirinevler pimaş açma tuvalet giderini kullanan üst komşunuz buraya attığı bazı kesici cisimler ile boru içinde tahribat oluşturabilir ve zedelemesi mümkündür. Boru patlaması yada sızdırması şeklinde oluşabilir ve sizin tavanınızdan atık sular düşebilir. Biz sadece pimaşlardaki tıkalı hatları düzeltmekle kalmıyoruz, boru içinde yada zemine tuttuğumuz cihazlar ile sızıntı varsa bununda keşfini yapabiliyoruz. Şirinevler tuvalet açma elinizi lavaboda yıkarsınız ve temizlik sularını klozete dökersiniz, su gitmede zorlanıyorsa ve boru içinde tıkalı hatlar olduğunu düşünüyorsanız bizi mutlaka arayın. Gider çapları sanıldığı kadar küçük değildir ve atıkların kolayca geçmesi için tasarlanmıştır. Lakin atık harici atılan maddeler yada kalitesiz deterjanlar mutlaka tıkamaya neden olabilir ve asıl sorun da burada başlıyor. Çözücüler, döktüğünüz açıcı özellikli ürünler kesinlikle %100 başarı sağlamayacaktır ve bunun çaresi tıkanıklık açma robotudur. Ayrıca şirinevler logar açma , şirinevler tıkanıklık açma hizmetlerimizde vardır.

Şirinevler pimaş açma 200 bara kadar çıkartabildiğimiz basınçlı su ile kanalların içini lekesiz şekilde gıcır gıcır bir hale getirebiliriz ve mikropsuz olan tesisatlarınızda artık tıkanmanın eserini bile bulamayacaksınız ve sorunlar kendiliğinden ortadan kaldırılacaktır.

şirinevler pimaş açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93