Su gider yerinden su geri geliyor ise mutlaka tesisat giderini kontrol ettirin bir şey kaçmış ya da zamanla oluşan bir tıkanıklık söz konusu olabilir. Eğer önlem alınmazsa siz evde yokken taşan bir lağımla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Pro tesisatçı atık su gideri tıkanmasını kamera sistemleri ile görüntüler ve sonrasına uygun araç seçilerek robotla açılır. Sıradan tesisatçıların deneme yanılma yöntemlerinin kurbanı olmayın. Profesyonel tesisat firmamız İstanbul genelinde aynı gün içinde hizmetizdedir.

Atık Su Gideri Açma Firması

Su gider yerinden su geri geliyor ise tesisat çalışmalarında temizliğin ve kalıcılığın tüm binalara işlenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Öyle ki aşırı miktarda lağım suyu kanallarda birikmesinden dolayı bazı basınç dengesizlikleri olabileceği ve tuvaletin etrafını kirletmemesine özen gösterecek bazı cihazlar ile destek veriyoruz.

Gider yerinden su geri tepiyor ise gider açma işlemleri yalnızca atık kanalları içinden yapılır. Bu tuvalet sistemleri içinde aynı geçerlidir. Tuvalette uygulanan direkt cihaza ait olan ve 30 kadar ayrı özelliği olan bazı açıcı sistemlerin takılması ve çalıştırılmasından ibarettir. Örneğin 200’lük tuvalet gideri içine dönerek ve ilerleyerek mesafe kat eden bir delici başlık ile atıklara çok rahat temizleyebiliriz. Lavabolarda ise bu kadar ağır atıklar yoktur. Genelde daha hafif olmasına rağmen ilgili boru çapını oldukça dolduracak özelliklere sahiptir. Bunlar için ise su püskürtme robot cihazları kullanılmaktadır. Her ikisinin de benzer özellikleri vardır. Tuvalet veya lavabo kanalı olsun veya farklı bir sıhhi atık kanalından bahsedelim, hepsi için kameralı araştırma yapabiliriz. Siz yalnızca bahsettiğimiz sorunlar için bizi aramış olabilirsiniz, yalnız biz kameralı delilleri ile birlikte sızdıran kanallar varsa yerlerini de bulabilir ve sizlere gösterebiliriz. Bu aşamadan sonra sizlerin de onayı ile ilgili parçaları değiştirebiliriz. Sıhhi kanalizasyon kanallarının sağlıklı olması için yapılması gerekenler arasında kesinlikle düzenli bahsettiğimiz sistemler ile temizlenmesi gerekmektedir.

Binanın değer artışına sebep olan pek çok unsur vardır ve atık kanallarındaki sorunsuzlukta bunlardan bir tanesidir. Gün içinde bitirilecek küçük bir çalışma ile sürekli hayatınızda yer alan tüm bu sorunlardan kurtulmaya şu anda ne dersiniz?

su gider yerinden su geri geliyor

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93