Sultanbeyli Yavuz Selim tıkanıklık açma firması olarak boruların içerisinde oluşan tıkanıklıkları profesyonel ustalarımız ve tıkalı gider açma cihazları sayesinde açmaktayız. Tıkalı robot açıcı servisi olan firmayız. Tıkalı tuvaletlerde hiçbir kırma dökme yapmadan gideri açmaktayız. Tuvaletlere fazlasıyla atılan tuvalet kağıtları tuvaletleri isteğiniz dışında fazlasıyla tıkar. Kanalda biriken atıklar sertleşir ve sıkışır. Bazen bu sıkışmalar borunun fazlasıyla dolmasına ve su kaçağı olmasına sebep olur. Tıkanıklık durumunda fazla ilerlemeden direk uzman bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz.

Yavuz Selim Tuvalet Açma

Yavuz Selim tıkanıklık açma tıkanan giderleri açmak için kameralı robot kullanan servistir. Tıkanan giderleri en iyi ne açar? Kameralı robot kanal açma makinesi temizleme amaçlı değildir. Araştırma yapmamızı sağlar. Tuvalet örneğinden gidecek olursak kumaş, bez, çok sayıda tuvalet kağıdı veya arklı yabancı cisim atıkların ne olduğu ve nerede durduğunu gözlemlememizi sağlar. Örneğim, tuvalete cep telefonu düştüyse onu görerek çıkartma olasılığı robot makinemizde ki bazı yakalayıcı yaylar ile kullanılacaktır. İkinci sistemdeki atıkları atık parçalama yayı kullanılması sonucunda sorunsuz olarak pimaş içinden hareketlenmesini sağlayabiliriz. Biz amatör firmalarda olduğu gibi kırarak gider tıkanıklığı açma işlemi yapmıyoruz. Küvet tıkanıklığı açma, lavabo borularını açma ve daha nice işlemlerde kamerayla gözlem ve atığın türüne uygun yay ve o atıkları hareket ettirecek cihazımızda ki titreşim ve akıllı güç ünitesi ile sorunsuz olarak temizleme yapmaktayız.

Sultanbeyli Yavuz Selim tıkanıklık açma tıkanan alaturka tuvaleti düzelten servistir. Atık ve tesisat sorunları problemin iki kaynağıdır. Hangisinde sorun varsa tesadüf değil bilinçli olarak onarım, temizlik yapabilecek tıkanma açma ekiplerimiz ile güvendesiniz.

sultanbeyli yavuz selim tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93