Sultangazi kanal açma ve tıkanıklık açma servisi için 0551 231 83 55 nolu telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Kullandığımız yaylı kanal açma makineleri ve kameralı gider görüntüleme kabloları ile sultangazi bölgesine hizmet vermekteyiz.

Sultangazi kanalizasyon açma tesisatları temiz duruma getirilmesi ve daha stabil olarak çalışması için emek vermeye ve bu konuda fark oluşturmaya devam etmekteyiz.

Sultangazi Tıkanıklık Açma

sultangaziSultangazi kanal açma endişe duyulan bir konu boruların tek tek çıkarılması ve kırılıp, dökülmesi şeklinde müşterilerimizde bir ön yargı oluşmaktadır. Fakat böyle bir durum ihtimal dahilinde bile değildir. Temizleme işlemi ve biçimi tamamen gider içinden yapılmakta ve herhangi sert yüzeyi de kırmamıza gerek kalmamaktadır.  Sultangazi tıkanıklık açma en ufak bir noktaya bile hasar oluşturmadan cihaz ucundaki kamera, döner başlık, parçalayıcı ekipman, fener gibi özellikleri aktif ederek hem inceleme hem de temizlik işleminde bulunabiliyoruz. Borulardaki bütün pisliklerin en verimli şekilde temizlenmesi gerekli ve lavabo, tuvalet, mutfak ve banyo giderleri çalışma alanlarımız arasında yer almaktadır. Fayanslarınız asla sökülmeyecek ve matkap ile delme işlemi yapılmayacaktır. Sadece sorunlu olan gideri bir türlü istediğiniz gibi çalışmayan tesisatınızı gösterin ve biz o gider içinden cihazı göndererek önce kamera görüntülerini alalım ve araştırmamızı yapalım.

Sultangazi kanal açma Anadolu yada Avrupa yakasında olun sadece 20 dakikalık zaman size ulaşmamız için yeterli ve servis ağımızı genişleterek sizlere daha hızlı hizmet vermek için bazı yatırımlarda bulunduk, ekipman olarak son neslin en gelişmiş ürünlerini kullanıyoruz ve yaptığımız işte iddialıyız.

sultangazi kanal açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93