Sultangazi tesisatçı firmamız sahip olduğu tecrübeyi gerçekleştirmiş olduğu bütün işlere yansıtır ve size kusursuz bir hizmet vermek için elinden gelen her şeyi yapar. Yenilikçi bir adres olduğumuz için elimizde olan bütün teknolojik imkânlardan da sonuna kadar faydalanıyoruz. Bunun için yapmanız gereken şey bizi aramak ve profesyonel kişilerden gerekli desteği almak olacaktır. Kullanmış olduğumuz cihazlar sayesinde günler boyu sürecek işler aynı günde tamamlanır. Böylece siz de rahat etmiş olursunuz ve karşınıza fazladan masraflar da çıkmaz.

Pro Tesisatçı Sultangazi Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi tesisatçı olarak ev ve iş yerlerinde olulan gizli su sızıntılarını su kaçağı tespiti cihazları kullanarak noktasal tespit ederken gereken onarım işlemlerinide 1 yıl garantili bir şekilde yapmaktayız. Sultangazi su kaçağı tespiti yapan firmamızda akustik dinleme cihazları , termal görüntü alma , gider içi kameraları bulunmaktadır. Tesisat ile ilgili tüm sorunlara bakabilecek cihazlarımız mevcuttur.

Sultangazi tıkanıklık açma hizmetimiz sürekli olarak devam eden ve birçok yerde faaliyet gösteren bir servistir. Sultangazi tesisatçı personelimiz tuvalet tıkanıklıklarını klozetleri sökmeden halleder. Cihazların gider içerisine sokulması ile beraber biriken yabancı maddeler buradan çıkartılır. Aynı işlem lavabo tıkanıklıkları için de geçerlidir. Boruların yerinden sökülmesine ve tek tek yıkanmasına gerek kalmaz. Cihaz sayesinde bütün temizlik aşaması baştan sona kadar eksiksiz olarak tamamlanacak ve size güvenli bir kullanım bırakılacaktır.Peteklerin ısıtmama sorunu için de aynı durum geçerlidir. Çoğu zaman bu sorunlar kombi kaynaklı değil, peteklerin içerisinde biriken kirlerden ötürü gerçekleşir. Peteğin içerisinde olan su her yere ulaşamadığı için de bu sorun meydana gelir. Sultangazi petek temizleme hizmeti kusursuz şekilde devam eder ve sizi bu sorundan tamamen kurtarır. Sultangazi su tesisatçısı firmamız her alanda size gerekli desteği sunar ve kusursuz şekilde çalışır.

sultangazi tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93