Sultangazi tıkanıklık açma işlemi yaparken boruda çatlak bulursak personelimiz sizlere bu konu hakkında bilgi verecek ve isterseniz kamera ile bunu sizde görebilirsiniz. Gider içinden alınan veriler ve akustik cihaz ile de birlikte çalıştırılırsa noktasal yerini bulabiliriz ve kırılması gereken yer 10-20 cm kare gibi minimum bir daire olarak kalacaktır. Eğer kaçak yoksa tadilatta olmayacaktır. Peki, nasıl atıkları yok ediyoruz?

Sultangazi Kanalizasyon

Sultangazi tıkanıklık açma kızılötesi ismi verilen termal kamera ile boru yerlerini buluyoruz fakat eğer zeminden veya duvardan geçiyorsa boru içindeki maddeleri de görebiliriz. Suyun hızlıca aktığı ve yavaşladığı bölgelerde buna sebep olan maddeler vardır ve bunları net şekilde bulmak için aslında robot mekanizma çok işlevseldir fakat işi biraz daha garantiye almak için ve sızdırma gibi olasılıklara karşı durmak için termal kamerada kullanılabiliyor. Pet teneke diyelim, çok net boru içinde durur ve biz kırmadan cihaz ile onu görebiliriz. Sultangazi kanalizasyon açma yapı ürünleri, tekstil, gıda, üretim, çiftlik gibi alanlarda lavaboda temizlik amacıyla çok sayıda işlem yapılabilir ve evyeyi ne kadar ince yaparsanız atıklar oraya daha nadiren düşecektir. Evyede biriken bu atıkları alıp, çöpe atmaya çalışmalısınız. Fakat benzeri tıkanma olayı gerçekleşmişse yine bizi arayabilirsiniz. Sultangazi kanal açma ve kanal görüntüleme iski yetki belgemiz vardır.

Sultangazi tıkanıklık açma bazen gün içinde aralıklarla 1 saat kadar pompa ile açma işlemi yaparız ve lavaboyu hiçbir şey olmamış gibi tekrar kullanabiliyoruz. Bunlara hiç gerek yok ve biz kökten atıkları temizleyebiliriz. Ayrıca sultangazi pimaş açma için bizi arayabilirsiniz.

sultangazi tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93