Tesisatçı servisine hoş geldiniz , Firmamız gelişen tesisat teknolojisini yakından takip ederek gereken ekipmanları temin etmiştir. Alt kata olan gizli su kaçaklarında artık evi komple kırım döküm yapmadan arıza tespiti yapıyoruz , gider tıkanıklıklarını özel kanal açma ekipmanlarımızla tesisata zarar vermeden evi kirletmeden kısa bir süre içerisinde açıyoruz. Sıradan tesisat arızaları içinde bizi ücretsiz arayabilirsiniz.

Alt komşuya su iniyor

Komşunun size gelen şikayeti ile canınız sıkıldı ne yapacağınızı bilemediniz mahalleden tesisatçı çağırdığınız zaman evi komple yıkıp dökeriz fayansı ile birlikte size uçuk bir rakam çıkartmaktadır. Bilinçli müşteriler bu tür arıza tespit cihazı olduğundan haberdardır ya böyle bir sistemin olduğunu bilmeyenler gerçekten çok üzücü bir durum.

Sadece bir boruda sorun var veya bir parçasında neden komple değişim içine girip tadilat masrafları ile karşılaşasınız ki ? İşte bu tür gereksiz kırım ve gereksiz masrafları önlemek adına dairelerde oluşan su kaçaklarının yerini özel kamera sistemi ile noktasal tespit ediyoruz. İşte profesyonel tesisatçı farkı burada diğerleri kırar döker biz nokta atışı yaparız.

Tıkalı Lavabo – Küvet ve Tuvalet Açma

Kullanıma bağlı olarak zamanla tesisatlarda tıkanma meydana gelir. Asıl nedeni kullanımdır eğer yeni yapılan bir tesisat değilse çünkü yeni yapılan bir tesisatta eğim hatası olabilir. Zamanla tıkanmanın sebebi ise kullanımdır tuvalet kağıdı , ıslak mendil ve diğer cisimlerin su ile gittiğini düşünerek giderlere atılması tıkanıklığa neden olmaktadır. Sıradan tesisatçı bu konuda kırma eğilime girer fakat teknolojiyi kullanan ekiplerimizde kanal açma robotu ile kısa sürede gider tıkanmaları çözülmektedir.

Burada vurgulamaya çalıştığımız diğer tesisatçılarda bulunmayan imkan ve olanaklardır artık eski usul kırmalar dökmeler geride kaldı teknoloji artık yaşamımızın her alanında bunu takip etmek ayak uydurmak zorundayız. Biz tesisatçı olarak üzerimize düşen görevi yaptığımıza inanıyoruz. Şimdi sizin arza ne ise hemen telefonu elinize alıp bizden destek isteyin.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93