Tıkalı pimaş temizleme firmaları İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında robot makine jet motoru ile servis hizmeti telefon numarası 0551 231 83 55 dir. Pro tesisatçı İstanbul genelinde tıkalı olan tuvalet, lavabo ve atık su giderlerini kırmadan dökmeden açmaktadır.

Mutfak, banyo, tuvalet gider borularında inşaatta döşemesi yapılırken içinde kalan harç kalıntıları, yanlış montajdan kaynaklanan işçilik hataları, yağ kalıntıları, yemek atıkları, sabun, şampuan kalıntıları, tuvalet kâğıdı gibi maddelerinden kaynaklı tıkanmalar meydana gelir. Basit tıkanmalar pompalama ile çözüme kavuşsa da daha ileri derecedeki tıkanmalar için farklı çözümler bulmak gerekmektedir. Kimyasal maddeler kullanılarak yapılan açma işlemleri plastik olan gider borularına zarar vereceğinden ve dikkatli kullanılmadığında insan sağlığına da zarar verebildiği için bu tür maddeler mümkün olduğu kadar az kullanılmalıdır. Tıkalı boruları, evi inşaat şantiyesine dönüştürmeden, kameralı ve kamerasız teknolojik sistemleri kullanarak tıkalı pimaş temizleme firmaları konusunda yardımcı olacak uzman teknik ekibe ihtiyaç duyulmaktadır.

İstanbul Pimaş Temizleme

Tıkanmış olan boruları açmanın birçok yöntemi vardır fakat bu yöntemler sonucunda ya döşemelerde borunun geçtiği bütün hat kırılıyor veya tıkanıklık tam olarak giderilemediği için tıkanmalar tekrarlanıyor. Bundan dolayı, gelişen teknolojik makineler kullanılarak, tıkalı pimaş temizleme firmaları işlem sonucunda pimaş borulara zarar vermeden, ev halkına da zahmet vermeden işlem tamamlandığı için ev hanımlarının daha çok tercih ettikleri bir yöntemdir. Tıkanmış olan borular teknolojik cihazlarla nasıl açılır?

  • İlk olarak gidere gönderilen kameralı cihazlar aracılığıyla nereden tıkanıklık olduğunu ve tıkanıklığın sebebinin boru eğimi mi yoksa teknik bir neden mi olduğu anlaşılır.
  • Ardından robot cihazların ucuna takılan aparatlar sayesinde pimaş banyo, tuvalet, mutfak, küvet giderleri kısa sürede açılmaktadır.

Kırmadan tıkalı pimaş temizleme işlemi bittikten sonra hem tıkanıklığın tam olarak giderildiğini görmek hem de döşeme hataları olup olmadığı, yeniden tıkanıklık yaşamamak için alınması gereken tedbirleri belirlemek için gidere tekrar kamera gönderilir ve mülk sahibi bu konuda bilgilendirilir. Klasik yöntemlere nazaran oldukça pratik olan kırmadan boru açma işlemleri maliyet olarak klasik yöntemlere göre daha düşüktür. Kırılarak yapılan açma işlemlerinde kırılan, dökülen döşemelerin malzeme ve işçilik masrafı yapılan işlemin maliyetini artırmaktadır. Tıkalı pimaş temizleme firma ücretleri, standart 50mm çapında yatay döşenmiş borulara kıyasla fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Borunun çapı büyüdükçe, mesafe uzadıkça ve tıkanıklığın yoğunluğundan kaynaklı işlemin süresi arttıkça fiyatlar yükselmektedir.

tıkalı pimaş temizleme firmaları

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93