Tıkalı pimaş yerini bulan tesisatçı kamera sistemleri ile pimaşın tıkanmasını görüntülüyoruz tıkanıklıklık tespiti için telefon 0551 231 83 55 tir. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan şubelerimizi arayabilirsiniz.

Tıkanmış pimaş içi görüntüleme yapan tesisat firması Pro Tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir. Tıkalı pimaş yerini kamera sistemi ile bulan tesisatçı İstanbul firmasıyız robotla tıkanıklık açma için bizi arayabilirsiniz.

Pimaş Açma Tesisatçı Firması

Tıkalı pimaş yerini bulan tesisatçı kırılmadan tıkanık pimaş açma firması sorunu yok etme amaçlı olarak ne kadar dar atık borusuna sahip binalarda da olsanız o alanlara geçebilecek sistemleri kullanmaktadır. Bu avantajımız sayısız müşteri tarafından takdir ile karşılanıyor ve hızlıca adreslere ulaşabilmemiz önemli artılarımızdandır.

Tıkalı pimaş yerini bulan tesisatçı herhangi bir türde tıkanmayı açmak için sorunun büyüklü ne olursa olsun orada kırma dökme girişimleri asla yapılmaması gerekir. Ayrıca böyle bir tadilat için ciddi miktarda elinizde boru hasarına yönelik verilerin olması şarttır. Biz bunu sağlayacak parmak kablolu kamera ile sıhhi tesisat kanalı içinden başlayarak görsel araştırma mevzusu ile net bilgiler alabiliyoruz. Ayrıca küçük bir boru sızıntısı adeta damlayacak durumda ise onları kimyasal takviyeler ile kapatma gibi adımlar atılabilir. Son olarak ilgili maddeleri oradan nasıl temizliyoruz gibi konulara da giriş yapmak istiyoruz. Tek bir cihaz kullanılır ve 30 metre gibi devasa bir uzunluğa yani kabloya sahiptir. İçinden su ve elektrik kabloları geçer ve kanalın en ilerisine kadar gönderilebilir. Yalnız bizim başlangıç bölmesinden yapılacak bir temiz şebeke suyu ile içten yıkama prensibi neticesinde kesinlikle etki yarım saate kalmadan uzaklaşacak ve geri dönmeyecek ölçüde bitirilebilir.

Tıkalı pimaş yerini bulan tesisatçı tıkanma açma makinası kesinlikle elektronik cihazlar ile yapılması gerekiyor. Çünkü el kuvveti ile yani tel yardımıyla yapılabilecek çalışmalardan her zaman tam olarak emin olamayabilirsiniz. Birkaç güne kalmadan yeniden tesisatın eski haline dönmesini kim ister ki? O halde bizleri mutlaka arayınız.

tıkalı pimaş yerini bulan tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93