Tıkanıklığı ben açabilir miyim ? pompa ve kimyasal kullanımı yaparak tıkanıklığı kendiniz açabilirsiniz ama bu yöntemler işe yaramadı ise profesyonel yardım alabilirsiniz. Profesyonel robot cihaz ile lavabo klozet tuvalet wc gideri açımı için tıkanmayı kırmadan onarma özellikli aygıtları kullanıyoruz. Bunun anlamı tüm teçhizat ulaşımı ve temizleme çalışması ilgili atık için dizayn edilmiş pimaş veya farklı atık türü tesisat içlerinden yapılmasıdır.

Klozet içi tıkanma problemini gidermek için iki aşamalı bakmak gerekir: Es borusu kıvrımlı ve çok kavislidir ve ilk olarak çeşitli tuvalet kağıtları ve atıklar ilgili rezervuar suyunun dökülmesi ile ilk olarak buradan geçmeye başlayacaktır. Yalnız bazı atıklar var ki zamanla orada durur ve yapışır. Bunun için burgulu dediğimiz bir mekanik temizleme ile açılması yapılabilir. Tıkanıklığı ben açabilir miyim bizim yöntemlerimiz bu kadar küçük olasılıklar dahilinde asla devam etmez. Sırada ise daha ilerisinde yani Es borusunun ilerideki bağlantı kanalı olan gider içine yönelik olarak oraya kablolu robotlu su püskürterek kanal temizliği yapabilecek başlığın gönderilmesi vardır. Etki yani temizlik alanı yaklaşık 30 metre olup bizim özellikle geride atık bırakmama gibi bir prensibimiz vardır ve bunu da sağlamak için kamera ile bir taraftan gözlem yaparak bir daha sıkıntının tekrarlamasını önlüyoruz.

Tortu, çamurumsu maddeler, ilgili atıklar ve bazen içerisine zamanla bina yüzeylerindeki temizlik sularının eklenmesi yalnızca tuvaletteki tıkanma problemini büyüten etkilerden birkaçıdır. Bizler farklılık ne olursa olsun, açabilecek donanıma sahip olduğumuzu düşünmekteyiz ve bazen de karşımıza çıkan damlayacak veya boru parçasının çıkması gibi problemler için kamerada kullanmamızdan dolayı her zaman lehinize karar vermekteyiz.

Tıkanıklığı ben açabilir miyim

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93