Tıkanıklık açma firmamızda bulunan yaylı robotlar ve kanal açma makineleri ile tuvalet açma , lavabo açma işleri yapmaktayız. İstanbul geneli servis hizmeti veren pro tesisatçı firmamızdan aynı gün içinde servis alabilirsiniz.

Tıkanıklık Açma Makinesi

Tıkanma açma makineleri yaylı robotlar ve tazyikli su ile yıkama makinesi olmak üzere iki kısımda inceleyebiliriz. Burada kullancak makinenin seçimini görüntüleme kamerası ile yapılan teşhisten sonra belli olmaktadır. Tıkanıklık açma işlemlerimiz amatör değil, profesyonel çerçevede devam etmektedir.

Tıkanıklık açma gereksinimi hissettiğiniz alanlardan bir tanesi genelde eski tip boru sistemleridir fakat yeni nesil borularda da aynı problem yaşanabilir. Eski tip borular darbelere karşı biraz daha dayanıksız olabilir. Deprem olurken, betonun biraz kırılması, yerinden oynaması, içinde gömülü halde olan boruları da eğip bükebilir. İçe doğru bükülen bir boruda o kısımdan atık rahat bir şekilde geçebilir mi? Elbette burada iki aşamalı çalışma yapılması daha verimli olacaktır. Atık temizliği ve borunun değiştirilmesi süreci diyebiliriz. Özellikle atık boruları büyük oranda sert plastikten üretilir ve bazen içe doğru bükülmez, tam aksine kırılır ve o kısımlardan beton içine doğru taşkınlar olabilir. Çözümü sonraki paragrafta yer alıyor.

Tıkanıklık açma servisi ücretlerimizi düşürdük ve aşırı rakamlardan kendinizi koruyabilirsiniz. Kırılan borunun yerini bulmak için gider içlerini kullanırız. Kamera takibi burada çok etkili olmakla birlikte atıkların ne durumda olduğunu da görebiliyoruz. Hasarlı boru kırılmışsa onarım mümkün değildir ve dıştan o kısma en rahat nasıl ulaşabiliriz, konum belirleme için cihaz desteği ile hata payımız yok denecek kadar az olacaktır. Yer belirlenir ve matkap ile beton veya fayans delinerek, ulaşılır, birleşim bölgelerindeki uzunluğu ve iç çapı ne ise aynı şekilde yenisi itinalı şekilde takılabilir. Atıkların temizliği ise boru tamirinden sonra daha verimli hale gelir. Tıkanıklık açma her zaman en ciddi problemlere değil, ufak çapta tıkanıklık gördüğünüz tesisatlarda bile arama yapacağınız bir ofistir.

 

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93