Tuvalet tıkanıklığı açma işlemine tabi tuttuğumuz personelimize verdiğimiz önem çıraklık döneminde tecrübe kazanması, alternatif çözüm yollarını çok önceden öğrenmelerini sağlamaları şeklinde devam ederken, başarının ikinci planında elbette kullandığımız ekipmanlar vardır.

Pro Tesisatçı Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açmada ofisiniz özel yemekli kutlamalar yapabilirsiniz ve küçük de olsa çeşitli hayvan kemikleri, ambalaj kalıntılarını yok etmek için klozeti kullanmış olabilirsiniz. Klozetten uzaklaşabilir ve gider içinde tıkanması daha muhtemeldir. Eğer gider hattında da basınçlı su sistemi olsaydı tıkanıklığı daha kolay ortadan kaldırabilirdiniz, fakat maalesef bu yoktur.Tuvalet tıkanıklığı açma aklınıza gelebilecek çok sayıda yabancı cisim arasında gider içini daraltan, balçığın içine yapışan ve oradan kurtulamayan cismin nasıl olduğunu bulduğumuzu anlatalım. Öncelikle termal cihaz ile gider kısmının haritası ekranımıza düşer ve robot cihaz ile içten video görüntüsünü alırız. Eğer gider kısmı dıştan personelimizin ulaşabileceği yerlerden geçiyorsa termal kamera teşhiste biraz hızlı olabilir. Bu mümkün değilse robot mekanizma ile ilerlemeye devam ederiz ve örneğin teneke pet şişe sorun oluşturmuş ise biraz basınçlı su ilerlemesini sağlar, lakin ana gidere kadar onu göndermeden asla işin ucunu bırakmayacağız?
Tuvalet tıkanıklığı açma ana gider, klozet giderine göre daha geniş olup, oradan nesneler daha kolay rögara düşmektedir. Ayrıca bazı nesneleri geri çıkartmak içinde alternatif işlemleri mutlaka değerlendirmeye alacağız.

Arnavutköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Bağcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Bakırköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Başakşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Bayrampaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Beyoğlu Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Büyükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Çatalca Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Esenler Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Eyüp Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Fatih Tuvalet Tıkanıklığı Açma , GOP Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Kağıthane Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Küçükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Sarıyer Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Silivri Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Sultangazi Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Şişli Tuvalet Tıkanıklığı Açma , Zeytinburnu Tuvalet Tıkanıklığı Açma , İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93