Ümraniye cihazlı tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , kanal tıkanıklığı açma ve petek temizliği işlerinde teknoloji cihazlarımızı kullanıyoruz. Su kaçaklarında kameralı cihazlarla nokta atışı tespit , kanal açma işlerinde ise yaylı robotlarla tıkanıklığı kırmadan açıyoruz ve iyi ısıtmayan peteklerin iç temizliğini özel makineler ile yapmaktayız.

Cihazlı Su Tesisatçısı

Ümraniye cihazlı su tesisatçısı olarak 100’lerce çeşit olasılıktaki evinizdeki sorunları gidermek istiyoruz. Herkesin başına gelebilir ve musluk kirliliği hattın içine bariz yabancı maddelerin eklenmesi anlamına gelecektir. Boru çatlağı büyük ise değişim şarttır ve bunu noktasal tespit etmemiz gereklidir. Termal kamera bu iş için çok gerekli ve noktasal tespit için kullanıyoruz. Bu örnekleri gelin çoğaltalım.  Ümraniye su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak garantili onarım yaptığımız ev, iş yerlerinde hep memnuniyet içerisinde ayrıldık ve onarım sonrasında da bizden destek alabiliyorsunuz. Lavaboya gidiyorsunuz ve elinizi yüzünüzü yıkamak için sıcak su musluğunu açıyorsunuz ve çamurlu akıyor. Bir süre beklediğiniz halde yada bir bardağa suyu biriktirip 1 dakika kadar sonra bile su açılmıyorsa içine atık düşmüş demektir ve kesinlikle bu suyu kullanmayın, direk bizim servis numaralarımızı arayın. Kombinizdeki filtreye takılan atıklar, suyu kirletiyor olabilir ve evinizdeki çoğu muslukta aynı sorun olabilir. Atık farklı noktalarda da oluşabilir ve tam bir analiz yapmamız gerekli. Ümraniye cihazlı tesisatçı firma politikamız her zaman müşterilerimizin tesisatlarına en iyi bakımı getirmektir. Muslukları kullanırken orta gövdeden biraz su kaçağı olabilir ve etrafı biraz ıslatabilir. Contadan kaynaklı olabilir ve küçük gibi görünse bile 100’lerce çeşit musluk vardır ve hepsinin dilinden biz anlıyoruz. Bunun tamiri için cihaza gerek yok fakat duvardan ve fayanstan sızıntı görünüyorsa termal cihaz ile hemen önlem alabilir, matkap ile boruya ulaşabilir, vanayı kapatıp hemen montajı yapabiliriz.

Ümraniye cihazlı tesisatçı uzmanlaşmış kadrosu ile boru yıpranmaları, tesisattaki küçük sorunlara karşı yanınızda olmaya devam edecektir. Ümraniye su kaçağı tespiti çalışanlarımız noktasal tespit yaparak fazladan bir yer kırılmadan nokta atışı arıza giderecektir.

ümraniye cihazlı tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93