Ümraniye tıkanıklık açma işi yapan tesisatçı firmamızda kamera sistemleri ve tıkanıklık açan yaylı robot cihazlar kullanılmaktadır. Pro tesisatçı tıkanıklık açma servisi aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir.

Tıkanıklığı Açan Robotlar Kullanıyoruz

Tıkanıklık açma işlemlerimizde personele verdiğimiz önem ile çıraklık ve ustalık süreçlerinde elemanlarımızı sürekli eğitiyoruz. Kullandıkları ekipmanlar arasında elektronik kanal açıcı gibi sistemler olduğu için yüksek başarı oranına sahipler. Ümraniye pimaş açma konusunda uzmanlaşan firmamız 20 metre ve üzeri kanal tıkanıklıklarında bşarıyla görevini yerine getirmektedir. Pimaş açma servisi Ümraniyede aynı gün içinde servis hizmeti vermektedir. Üstelik Ümraniye İski tıkanıklık açma yetki belgemiz vardır ana logar hatları , lavabo tıkanması ve tuvalet tıkanması gibi durumlarda bizi arayabilirsiniz.

Ümraniye tıkanıklık açma hizmetlerimiz ofis, iş yerleri ve binalarda devam etmektedir. Ofis binalarında bazen yemek kutlamaları yapılır yada lavabo her zaman olmadığı için yemek kırıntıları klozet içine gönderilebiliyor. Balık kılçığından, tavuk ve büyük baş hayvan et artıkları, küçük kemiklere kadar tuvalet sisteminde kalıcı olarak borularda asılı kalacak bu sorunlara da tam olarak çözüm üretiyoruz. Tek yapmamız gereken sistemleri tek tek araştırmak ve gözlem yapmaktır. Örneğin birkaç senedir aynı hatalar yapılıyorsa gider içinde adeta yapışmıştır. O bölge kamera ile bulunur, biraz kimyasal uygulamasından sonra yarım saat içinde yumuşama görülür ve atığa nişan alıp gider içini temizleyebiliriz. Ümraniye tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarda hepimiz geçici bir çözüm için bireysel tıkanıklığı açma çabalarına yöneliriz ancak bu tıkanıklık açma yöntemleri seçilirken tesisata ve size zarar gelmemesi öncelikli olarak önemli bir husustur. Dikkat edilcek şey can sağlığınız olacak tıkanıklık açma konusu öyle basite indirgenmemeldir.

Pimaş borusunda tıkanıklık açan tesisatçı Ümraniyede var mı ? Elbette tıkanıklık açma işlerinize talibiz hemde son teknoloji cihazlarla ve uygun fiyat politikası ile hizmet vermekte olan Pro tesisatçı Ümraniye tıkanıklık açma servisimize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz.

Ümraniye tıkanıklık açma firmamızın hizmet verdiği bir diğer konu ise musluklardaki problemdir. Diğer adı ile açma kapama sistemlerdeki suyun akışı tamamen kesilmiyor ve biraz sızıntı oluşturuyorsa sorun iç bölmesinin kireçlenmesi olabilir. Çapaklanma ve tortu oluşumu da buna neden olabilir. Aparat içi açılır ve o bölümlerdeki aksaklık tek tek temizlenir varsa aksayan bir parça hızlıca yenisi ile değiştirilebilir. Ümraniye tıkanıklık açan tesisatçı müessesemiz ile artık size zahmetli olacak bu tür problemleri bize bırakın ve çok geçmeden aynı gün içinde sorunu giderelim.

ümraniye tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93