Ünalan su kaçağı tespiti firmamızda tamir sadece 49 TL temiz su onarımlarını 1 yıl garantili bir şekilde tamir yapmatayız. Pro tesisatçı firmamızı tercih edin rahat edin.

Ünalan su kaçağı tespitinde daha önce farklı firmalar yanlış tespit bulmuş ve evinizi harabeye çevirmiş olabilir. Başınıza buna benzer sıkıntılar gelmiş yada ilk defa tesisat sıkıntısı çekiyorsanız neden şimdi bizi aramıyorsunuz. İsterseniz çalışma sistemlerimiz hakkında sizlere geniş bilgiler verelim.

Pro Tesisatçı Tesisatın İçini Görür

Ünalan su kaçağı tespiti pis ve kötü kokan sular klozetteki su eksilmesi yada belki birkaç metre içindeki borudaki hasar ve atık suyun hava alacak şekilde evde yayılma evresinin başlamasına işaret edebilir. Robot klozet içine gönderilirken etraf gözetlenir ve sızıntı nereden başlıyor anlaşılır. Diğer taraftan klozet etrafındaki duvar ve fayanslar termal cihaz ile taranırken amaç ıslaklık nerede toplanmış ve hangi borudan geldiğini bulmaktır. Unutmayın ki ıslaklığın olduğu her yerde tesisat borusu yoktur ve 30 santim gerisinde yer alabilir. Yanlış yeri kırmamaya özen gösteren bir firma arıyorsanız, biz buradayız.

Ünalan su kaçağı tespitinde özellikle AVM tuvaletlerine atılan çok sayıda yabancı cisim, yiyecek kalıpları, plastikler tıkanmaya ve boru hasarından kaynaklı iğrenç kokuların yayılmasını sağlamaktadır. Bizi arayın ve hazırlıklı olarak gelelim, büyük ihtimal aynı gün işlemi tamamlayabiliriz.

Ünalan su kaçağı tespitinde atıkların yıkanması tıkanıklığın açılmasında önemlidir ve bu yönteme robot cihaz ile su basma operasyonu ismini verdik. Elbette geniş bir çatlak bulunan borudan bahsediyorsak ilk önceliğimiz sağlam yenisi ile değiştirmek olup, atıkları bu aşamadan sonra yok etmemiz daha kolay olacaktır.

ünalan su kaçağı tespiti

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93