Üsküdar Bulgurlu tıkanıklık açma servisi olarak tıkanmış durumda olan lavabo ve tuvalet borularını açmak için robotla tıkanıklık açma hizmeti sunuyoruz. Tıkalı gider açma işleminde kameralı cihazlar kullanarak kameralı pimaş açma yaparken kırma dökme yapmamaya özen gösteririz. Çünkü yapılan kırma dökme işleminde sizlere her zaman fazla masraf çıkar. Bizlerde sizlere fazla masraf çıkarmamak için yeni cihazlar kullanmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde atık noktasını hızlı ve kolayca görerek tıkanma açma işlemine başlarız. gidere atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller ve katı cisimler boruyu bir nokta sonra tıkar. O atıklar gider borusunun bir bölgesinde birikerek sertleşir ve sıkışır. Sifonu çektiğinizde gidere giden su giderdeki bütün pisliklerle birlikte yukarı çıkacaktır. böyle bir tıkanmadan kurtulmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Bulgurlu Tuvalet Açma

Bulgurlu tıkanıklık açma kırıp dökme yapmadan pimaş borulara zarar vermeden kanal içi problemleri kamera ile inceleyebiliriz. Çocuk bezinin, ıslak mendilin tuvalet atılması ve tuvalette tıkama yapması en sıklıkla karşılaşılan problemlerdendir. Bizler bu nesneleri görerek hareket ettireceğimizden dolayı geri çıkartmak için gider açma alanında kullandığımız robot cihaz ile çalışmaları kırmadan yapmaktayız. Tuvalet kokusunun sebebini bulmak için etkili diyebileceğimiz kameralı gözlemleri 30 metreye kadar sunmaktayız. Tuvaletten gelen kötü kokuların sebebi olan araştırmaları lağım kokuları neden oluşur, nasıl engellenir gibi durumlarda hasar almış olan gider yolları ve ek malzemelerdeki problemleri düzeltici çalışmalar yapabiliriz. Hatta herhangi bir sıhhi tesisattaki sızdıran gider borusunu eğer şartlar elverirse kimyasal ilaç ile onarımlarını dahi yapabiliriz. Kıvrımlı yay takılması ile gider yollarındaki yörünge ve ilerleyen metrelerce gönderilecek robot cihazın ünitesi ile tam anlamı ile ne kadar madde varsa itinalı giderilmesini yapabiliriz. Çamur gibi bir arada ve kenetlenmiş olan gider çağlarına yapışmış ve ne kadar su dökerseniz dökün açılamayacak olan en zorlu durumlarda bu yaya verilen titreşimler ile 30 metreye kadar etkili sistemdeki tüm maddeleri giderebiliriz.

Üsküdar Bulgurlu tıkanıklık açma evlerinizi yıpratmadan İstanbul’da en yakın tıkalı gider açma özelliğimiz bulunmaktadır. Kabarık faturalar ödemeden aslında her türlü tıkanmanın çözümü vardır. yalnız burada önemli kıstas giderlerin kırılmasına gerek kalmaması, fayanslar aynen olduğu yerde durur ve bizim tek temizleme kriterimiz, gider çapı ne olursa olsun atık geçmekte olan kanalları kullanmak ve Bulgurlu tıkanıklık açma olarak da bunu elektronik cihazlar ile uygulamaktayız.

üsküdar bulgurlu tıkanıklık açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93