Wc tıkanıklığı neyle açılır ? nasıl açılır lavabo açıcı kimyasal ve pompa yöntemi işe yaramdı ise bizi arayın robot makineli wc tıkanıklığını açalım. Pro tesisatçı firmamızın İstanbulda 5 şubesi 9 servis aracı vardır 99 TL den başlyan fiyatlarla hizmet almak için bizimle iletişime geçiniz.

Evlerimizde, iş yerlerimizde bulunan tuvaletler temizlik ardından kovalardan yanlışlıkla bez atılması, evlerdeki çocukların wc içerisine yabancı madde atmaları sebebiyle tıkanmaktadır. Tıkanıklık sırasında akan atıklar yavaş gitmeye başlamakta, giden sular geri gelmeye başlamakta veya hiç gitmemektedir. Wc tıkanıklıkları tıkanıklıklar arasında en sağlıksız durumdur, çünkü pis atıklar sağlığımız açısından tehlike oluşturmaktadır. Bu durum ile karşılaşıldığında ne yapmalı, wc tıkanıklığı neyle açılır ? Tuvaletlerimiz tıkanıklık gösterdiği zaman marketlerden uygun fiyatlarla alabileceğimiz kimyasal açıcılar vardır. Bu kimyasal maddeleri kullanım şartları okunduktan sonra kullanıp tuvaletimize dökebiliriz. Ancak bu kimyasallar hava ile karışıp ağzımızdan içeriye girebilir, kullanırken buna dikkat etmek sağlığınız açısından önemli bir ayrıntı olacaktır. Bu kimyasal maddeleri kullanırken eldiven takmak çok önemli bir ayrıntıdır. Tıkanıklık kimyasal madde ile açılmayacak boyutta ise wcden geri tepebilir ve wc taşma yaparak tuvaletinizin su basması sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bu kimyasal açıcı maddeler tuvaletinizin içerisinde bulunan pimaşlara da zarar verebilmektedir, bu kimyasalları kullanırken bilinçli olmak önemlidir.

Wc tıkanıklığı neyle açılır sorusuna bir başka yanıt olarak ise evlerimizde bulunan elbise askılıklarıdır. Demir elbise askılarını bozup ucu kanca biçiminde bükebilir ve wcmizden içeriye sokabiliriz. Wcye sokulan demir çubuk ile tıkanıklığa sebep veren objeyi çekip çıkarmaya çalışabiliriz. Kullanılan asitler, çubuklar çoğu zaman tuvaletimizin tıkanıklık sorunundan kurtulmamıza yeterli gelmemektedir. Böyle bir durumda yapacağımız en sağlıklı şey atık su borularını açabilecek bir tesisatçı ile iletişimde bulunmaktır. Wc tıkanıklığı neyle açılır sorusuna en iyi yanıt teknolojik malzemeler ile çalışan tesisatçılardır. Teknolojik ürünler ile çalışan tesisatçılar kullandıkları kamera ve robotlar ile tıkanıklık sorununa kesin çözümler üretmektedir. Tesisatçılar termal kameralarını tıkanıklık olan wcnin içerisine yollarlar ve tıkanıklığa sebebiyet veren objeyi, bu objenin boyutunu, bu objenin ortadan kaldırılmasının nasıl olacağı hakkında görerek bilgi sahibi olurlar. Daha sonrasında tesisatçı kullandığı robot ile tıkanıklığa sebebiyet veren objeyi ortadan kısa zaman içerisinde kaldırır. Bu tesisatçılar ile garanti vermesi konusunda anlaşmalısınız. Tıkanıklığın robot sistemi ile ortadan kaldırılmasının ardından kamera ile yeniden görüntülenmesini istemelisiniz.

wc tıkanıklığı neyle açılır

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93