Yakuplu tıkanıklık açma servisi olarak son teknoloji robot cihazlarla gider tıkanıklığı açma , tuvalet açma ve lavabo açma hizmeti veriyoruz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beylikdüzü semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yakuplu Gider Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Yakuplu tıkanıklık açma kirlenen lavabo giderinde tadilatsız açma işlemi sunar. Benzin istasyonu, ev, lavabo tıkanıklığı hiç fark etmez hepsi için lavabo tıkanıklığı açan firma ekibimiz sıhhi tesisatları kontrol ederek temizlemektedir. İstanbul lavabo sıhhi tesisat teknik servisi ekipleri kanalın iç yapısı görsel kameralar ile ilk önce inceler. Pek lavabo kullanılmaz ama yine taşma yapıyordur. Logar tıkanıklığı nedeni ile lavabo taşması oluyor ise bu sistemi de kameralı lavabo tıkanıklığı açma cihazı ile tarayarak sorunları görür sonra harekete geçeriz. Yakuplu tıkanıklık açma atık dolan taşan lavabo için kırmadan çözümler sunar. Lavabo giderine kaçan beton, alçı, derz ve atıklar için basınçlı su makineleri kullanarak lavabo pimaşını kırmadan garantili yıkama çalışmaları ile problemleri bitirebiliriz. Elbette bu nesnelerin nerede durduğu da önemlidir. Çok yakında ise ve spiral tel ile alınabilecek seviye olanlar için direkt çıkartma işlemleri robot sistem ile sunulabilir. Çamaşır makinesi çalıştığında lavabo hep tıkanıyor gibi birbirlerine etki eden sistemlere de kameralı tarama sonucunda direkt sorunu çözücü işlemlerde bulunabiliriz.

Yakuplu tıkanıklık açma pimaşı devamlı tıkanan lavabodaki kanalı kırmadan temizler. Bunu yapmak için yakın ve en uzaktaki atık kümesine lavabo kenarından eklenecek bir yay ile erişmek gerekir. Bunu da robotla lavabo tıkanıklığı açma cihazına takıp eklem, çatal, dirsek gibi noktalara geldiğinde kendiliğinden bükülerek ilerlemesi ve kanaldaki tüm atıkları da uzaklaştırması ile 30 metreye kadar sorunları ekiplerimiz hiçbir noktaya zarar vermeksizin aşabilir.

Yakuplu Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93