Yedikule tıkanıklık açma servisi olarak kırmadna robot cihazlarımızla tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Pro tesisatçı departmanımızda tüm müşterilerimize eşit mesafede yer alıyoruz ve tesisatı komple değiştirmek yerine mümkünse temizlemek, onarmak, bakımını yapmak daha öncelikli işlerimiz arasındadır.

Tıkanıklıkları Özel Robotla Açmaktayız

Yedikule tıkanıklık açma işlemlerimiz sırasında araştırma konusuna büyük önem veriyoruz ve bu kısımda başarılı olmamızı sağlayan elektronik cihazlara fazlası ile sahibiz. Tıkanıklık açma firmamız atık sistemlerinde bu derece iddialı olmasının arkasında emin olun kullandığımız cihazdaki özel ayrıntılar var demektir. Örneğin 150 bar basıncı elektronik olmayan bir sistemde oluşturmanız son derece zordur. Aynı cihazda kamera olması atıkları görmemiz ve boru içinde uygulama şansını bizlere veriyor. Kanalları komple temizlememiz, en ufak bir ayrıntıyı kaçırmamamız demektir.

Yedikule tıkanıklık açma vasfında batarya, lavabo gideri gibi alanlarda hangi mekanizmanın aksaklık oluşturduğunuz hemen bulabilir ve o kısımdaki sorunu hemen açabiliriz. Evinizde herhangi bir kanalın komple temizlenmesi uzun sürmez ve 15 dakikadan 1-2 saat gibi zaman aralığında bile bu işlemleri sınırlayabiliriz. Söz konusu batarya sistemleri, sifon tıkanıklıkları, peteklerin bakımı şeklinde değişecekse yine 1-3 saat olarak ortalama bir rakam verebiliriz. Fakat ne kadar süre alırsa alsın biz yine aynı servis ücreti ile çalışıyoruz ve tesisatlarınızı tekrar rahatlatacak olan sistemlere tam olarak sahibiz. Maksimum verim, ideal servis ücretleri, amatör değil uzman bir çalışan kadrosu ve hızlıca size ulaşabileceğimiz telefonlarımızı mutlaka arayınız.

Yedikule tıkanıklık açma servisimizin kalitesinin bir sırrı da personel eğitimlerindeki süreci yakından takip etmemiz, gerekli sertifikaları almalarına özen göstermemizdir.

Yedikule Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93