Yenibosna tıkanıklık açma tesisatçı servisi ile tuvalet açma , lavabo açma ve atık su gider tıkanıklığı açma hizmeti alabilirsiniz. Pro tesisatçı tıkanıklık açma firmamızda robot cihazlar ve kamera sistemleri kullanılmaktadır.

Yenibosna tıkanıklık açan ; Yenibosnda tıkanıklık açan tesisatçı olarak gider içi görüntüleme kamera sistemleri ve kanal açıcı yaylı robot sistemleri kullanmaktayız.

Yenibosna tuvalet açan ;  Yenibosna tuvalet açan tesisatçı tuvalet tıkanması için yaylı robot açıcı makine kullanmaktadır. Alaturka veya alafranga tuvalet tıkanıklığı kırmadan açılır.

Yenibosna lavabo açan ; Yenibosna lavabo açan tesisatçı sayesinde tıkanan lavaboyu özel mini lavabo açma robotu ile açmaktayız. Lavabo tıkanma sebebini ise kamera sistemleri ile görüntülemekteyiz.

Kırmadan Özel Kamera Cihazları

Yenibosna tıkanıklık açma bayimiz ile klozet fırçası veya pompa gibi alternatif temizlik ürünlerine kıyasla çok daha pratik ve bir o kadar temizliği yerine getirebilecek tekniklerimiz mevcuttur. Amacımız sözde değil tam olarak özde bir hijyenikliği sağlamak için pratik yöntemlerin tam olarak birleşmiş halini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Yenibosna tıkanıklık açma işlemleri tam olarak elimize bir klozet fırçası alarak o bölgelerdeki kirliliği gidermek şeklinde olmayacaktır. Veyahut bazı temizleyiciler alarak klozete dökerek, sifonu çekerek “zamanla bu atıklar açılmaya başlayacaktır, endişe etmeyin” şeklinde sözleri de bizden duyamazsınız. Çünkü bu tür işlemler gerçekten mesleği hafife almak anlamına gelecektir. Biz ise atıkları bulma yoluna giden sensörlü ve kameralı özel cihazları kullanmaya dikkat ediyoruz. Emin olun onların yerlerini bulmak için elimizde minik bir çapa sahip kablolu ve ön kısmındaki kamera yardımı ile sorunları aşabilmek için son derece elverişli bir tekniği sahibiz. Elbette tüm operasyon bunlardan ibaret değil ve atıklar bulunduğu zaman onları gerekirse içine aparatın girmesi ile tam olarak parça pençik olması veyahut kanal açıcı, tazyikli su yeri geldiğinde kimyasal uygulamaları ile tam olarak ortadan kaldırmak mümkündür. Sizlerde bizim tekniklerimizi uygulama amacıyla bir kere denerseniz mutlaka beğeneceğiniz sonuçları birkaç dakika içinde bile alabileceğinizi ifade edebiliriz.

Yenibosna tıkanıklık açma sadece tuvalet sistemlerinde değil, lavabolar, çok katlı apartman gider boruları, logar hat tıkanıklığı, mazgal altındaki borulardaki aşırı madde üremesi ve daha farklı konularda da yardımcı olmaktadır.

Yenibosna Tıkanıklık Açma

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93