Yeşilköy tesisatçı ile profesyonel kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizleme gibi hizmetler alabilirsiniz. Pro tesisatçı 1998 yılından günümüze yeşilköy bölgesinde hizmet sunmaktadır.

Yeşilköy tesisatçı teknisyenlerimiz ile kimyasal maddelerin gücünden yararlanarak petekleri hiç olmadığı kadar temiz bir hale getirebiliriz. Petek temizliği filtreleme sistemlerimiz ile aşılması kolay bir sorundur. Atık maddeleri dışarı tahliye etmek için kimyasal ve tazyikli su uygulaması yapılırken atık filtre kısmına bu maddeler takılır. Elbette en nihayetinde klozet ile bağlantı yaparak borulardan hızlıca dışarı atabiliriz. Yeşilköy petek temiziği ayrıntılı bilgilere bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Yeşilköy tesisatçı yetkililerimiz ile banyonuzda duvarda bulunan betonlardaki alçıların, boyaların dökülmesinin normal bir şey olmadığını ifade etmek istiyoruz. Nem yüksekliği olan ve özellikle betonun içinde suyun bir nedenle kalmasından ötürü deformasyon işlemi başlamış olabilir. Suyun daha doğrusu yüksek nemin, ıslanan duvar içinde boyaları, alçıları dökmesini önlemek için o kısımda su kaçağı tespiti işlemlerini firmamız ile yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için duvarların bir kısmını tamamen kırmamıza gerek yoktur. Kızıl ötesi sinyaller ile bu görünmeyen ışınların cihaza geri dönerek özel bir görüntü oluşturması ve duvarın arkasında ne olduğunu görebilmemiz ile sorunu anlayabiliyoruz. Ayrıca duvar içi nemlilik, ıslanan bölgeler, suları hangi borunun beslediği, nerelere kadar gittiğini görerek, küçük bir matkap ile o kısımda tadilata hemen başlayabilir ve gün içinde bitirebiliriz.

Yeşilköy tesisatçı personellerimiz atık maddelerle ilgili sayısız cisimler üzerinde boruları temizlemek için yanınızdadır. Yeşilköy tıkanıklık açma çalışanlarımızın bu alanda gelişmiş cihazlar ile %100 verim alınması için çok sayıda ön kısma takılan aksesuarları kullandığımızı belirtmek istiyoruz. Kanal içlerindeki çap boyutu, kıvrımları, hangi yöne gittiği, çukurlu kısımları veya farklı yapıları ne olursa olsun biz cihazın ön koluna yön vererek ilgili kısımları hızlıca açabiliyoruz.

yeşilköy tesisatçı

Bir cevap yazın

Call Now ButtonTIKLA ARA 0533 355 94 93